Äri

Teie äri koostöös firmaga BELLAPIERRE COSMETICS

USA päritolu 100%-se mineraalkosmeetika Bellapierre ainuõiguslik turustaja – firma Mineral Project – pakub huvitavaid ning paindlikke võimalusi koostööks.

Pakume oma partneritele individuaalset lähenemist ja võimalust realiseerida oma projekte ja ideid. Isegi väikese investeeringu korral on teil võimalus kasvatada oma äri väga suurel määral- isegi kuni 300%.

Me pakume paindlikku hinnasüsteemi, allahindlusi ja boonuseid. Teil on võimalik saada igakülgset abi meie spetsialistidelt. Pakume oma partneritele ka tasuta koolitusi Bellapierre spetsialistidelt, kes ka ise läbivad pidevalt täiendkoolitusi.

Meie firma pakub maksimaalset abi ja toetust ning loob parimad tingimused vastastikku kasulikuks koostööks.

Valige endale mugavaim koostöövõimalus:

  • Partnelus
  • Kaupluse avamine
  • Iseseisev konsultant või meigikunstnik

PARTNERITELE

Bellapierre cosmetics – see on on üks esimestest kosmeetikabrändidest Ameerikas, millel on tugev positsioon rahvusvahelisel turul. Bellapierre kosmeetika brändi teeb eriliseks fakt, et kasutades seda kosmeetikat (imeline valik naturaalsetest toonidest kuni super erksate toonideni) ei loo me mitte ainult suurepärast jumestust, vaid samal ajal pakume nahale ka kaitset ja hoolt.

Kandes Bellapierre kosmeetikat nahale, mõjub see nagu kosmeetiline protseduur. Nahk pinguldub, hoiab kollageenitaset ning aeglustab vananemisprotsesse. See on võimalik tänu Bellapierre kosmeetika puhtale mineraalsele koostisele.

Erinevalt paljudest teistest kosmeetikabrändidest ei sisalda Bellapierre’i tooted: talki, vismutit (bismuth oxychloride), raud ferrotsüaniidi, kunstlikke värv- ja säilitusaineid.

Bellapierre kosmeetika sisaldab vaid 4 mineraali: vilgukivi, tsink, raud, titaan.

Selline koostis muudab Bellapierre kosmeetika ideaalseks täienduseks kosmeetilistele protseduuridele.

Peamised Bellapierre kosmeetika omadused:

● ei ummista poore

● kerge kuid ühtlase katvusega

● päikesekaitsefaktoriga

● veekindel

● ei vaja korrigeerimist kogu päeva vältel

● nahk näeb välja loomulikult ilus ning ei teki maski- efekti

Alustades tööd Bellapierre kosmeetikaga salongis või spaas, te mitte ei rõõmusta ainult oma püsikliente, vaid ka laiendate oma kliendibaasi ning suurendate kasumit. Firma Mineral Project toetab teid aktiivselt igas teie ärietapis.

Olles meie partner saate:

● 100% mineraalselt puhta kosmeetika ja nahahooldussarja.

● Tasuta valmis ärimudeli.

● Marketingi komplekt koos tray’ga.

● Diplomi tootjalt.

● Kiire võimaluse saada tagasi investeeritud raha.

● Kõrge kasumi.

bellapierre-cosmetics-tiendas

SOOVITE AVADA OMA POODI?

Teie käes on toode, mis müüb ennast ise. Pärast proovimist ei suuda ükski naine sellest keelduda. Teil jätkub alati kliente, kes tulevad teie juurde üha tagasi ning on tänulikud. Firma Mineral Project pakub teile abi igas ärietapis.

ISESEISEV KONSULTANT VÕI MEIGIKUNSTNIK

Firma Mineral Project pakub võimalust muuta teie elu! Võite täna olla koduperenaine või töötu, aga meie firma abiga võite olla juba homme eduka äri omanik.

Jumestus, mis on tehtud Bellapierre kosmeetikaga, erineb teistest oma sära poolest, vastupidavuselt ning oma intensiivsete pigmentide poolest.

Kui olete individuaalne konsultant, pakub Mineral Project teile tasuta koolitust. Meie kogenud spetsialistid aitavad luua just teile sobiliku ärimudeli, mis aitab kaasa teie äri kasvule.

Kui olete aga kogenud meigikunstnik, siis on teil võimalus osaleda Bellapierre meistriklassi koolitusel ning saada selle kohta diplom otse tootjalt. Samuti on teil võimalus osa võtta hulgaliselt erinevatest projektidest, mida firma Mineral Project läbi viib.
Alustades koostööd meiega, ei ole te mitte enam tavaline meigikunstnik vaid edukas avaliku elu tegelane ning firmaomanik.