Firmast

Mineral Project OÜ on eksklusiivse Ameerika 100% mineraalkosmeetika brändi Bellapierre Cosmetics maaletooja.

Bellapierre kosmeetika Eestis

Ettevõte Mineral Project OÜ algatati aastal 2008. Me oleme uhked, et osaleme, arendame ja ehitame aktiivselt kaasaegset mineraalkosmeetika turgu.

Tänapäeval oleme juhtiv ettevõte mineraalkosmeetika valdkonnas, vaatamata sellele, et antud sektoris toimub pidev areng.

Mineral Project OÜ töötab otseselt tootjaga (tootmine asub Los Angeleses), mistõttu saame pakkuda meie partneritele kõige soodsamaid tingimusi koostööks.

Kosmeetika müük; koolitused professionaalidele ja harrastajatele; jumestaja, kosmetoloogi ja dermatoloogi meistriklassid; konsultatsioonid klientidele ja spetsialistidele – kõik need aktiivsed tegevused teostab Mineral Project OÜ oma esinduses Tallinnas, aadressil Odra 16.

Bellapierre Cosmetics maailmas

Bellapierre Cosmetics – juhtiv maailma ettevõte ning unikaalne, 100% mineraalkosmeetika tootja. Asjatundjate arvates on tegu Ameerika tugevaima brändiga mineraalkosmeetika sektoris ning Bellapierre hoiab ühtlasi liidripositsiooni sama valdkonna maailmaturul.

„Bellapierre“ tõlgituna on „ilus kivi“ – see tähendab looduslikult pärinevat mineraali.

Alguses oli see bränd kättesaadav vaid Hollywoodi staaridele ning jõukatele inimestele, kuna tegu oli eksklusiivse tootega.

Tehnoloogia arenemisega on „ilus kivi“ jäänud eksklusiivsete koostisosadega ning alles hiljuti on toode laienenud avalikule üldsusele. Tänapäeval on Bellapierre tooted miljonite tarbijate nõudluses nii Ameerikas kui ka Euroopas.

Bellapierre tuli Euroopasse aastal 2005 ning 2008. aastal Eesti turule läbi Mineral Project OÜ.

Bellapierre on ka suurim osaleja maailma tuntuimatel naturaalkosmeetika messidel (näiteks Cosmoprof Milaanos või Natural Health and Beauty Awards Londonis). Ilma nende messide tunnustuseta on heal naturaalkosmeetika brändil äärmiselt keeruline tagada edu maailmaturul.

Filosoofia ja kontseptsioon

Bellapierre on teinud dekoratiivkosmeetika maailmas revolutsiooni. Siiamaani on arvatud, et jumestus on vaid ilus joonistus näol, mida ei saa järjest kanda pika aja vältel, mitte kahjustamaks nahka tavakosmeetika keemiliste koostisosadega.

Bellapierre ilmumisega muutus dekoratiivkosmeetika filosoofia ja põhikontseptsioon: Bellapierre tagab suurepärase ja kaasaegse jumestuse, samaaegselt hoolitseb naha ja tervise eest ning aeglustab vananemisprotsessi.

See tähendab, et me räägime uuenenud elukvaliteedist.

Bellapierre kosmeetika on dermatoloogide poolt soovitatud ka kõige tundlikumale ja probleemsele nahale, kaitseb pigmentatsiooni eest, vähendab kortse ja kapillaare. Sobib ka neile, kellel on raske allergiavorm ja/või teised haigused, mis piiravad tavakosmeetika kasutamist.

Auhinnad ja teenistused

Kõrgkvaliteetsed koostisained; unikaalne puhas valemiühend; talgi, vismuti, parabeeni ja keemiliste koostisosade puudumine ning taskukohased hinnad annavad võimaluse rääkida Bellapierre’st kui „mineraalkosmeetika kuningannast“.

natural_health_2014

Täpselt selle nimetusega auhinna sai Bellapierre naturaalkosmeetika messil Londonis 2003 aastal.12631297_10156528050000013_8917295729589375366_n

Juba mitu aastat järjest on Bellapierre Cosmetics saanud hinnatud ja tuntud auhindu kogu maailmas. Näiteks, Natural Beauty Awards messi raames sai Bellapierre ohutu ja puhta kosmeetika tiitli järjestikustel aastatel 2009-2016.

Aastal 2015 konkursil „Iluteemant 2015“ , mille organiseeris ajakiri Iluguru, võitis „žürii lemmikuna“ Bellapierre BB-kreem.

Ka Bellapierre pressitud puuder on võitnud tiitli konkursil „Buduaari Lemmik 2015“ kategoorias „parim puuder“.

Koostööst

Pakume erinevaid võimalusi koostööks nii alustavatele spetsialistidele kui ka tuntud professionaalidele.

Koolituse protsessil saab teadmised mineraalkosmeetika võimalustest, naha tervendusest, põletushaavade ravimise protsessist, vananemisvastasest protsessist ja erinevatest jumestustehnikatest.

Bellapierre teeb tihedat koostööd arstidega (günekoloogid, dermatoloogid ja onkoloogid) ning aitab kliente, kellel on olnud operatsioonid või rasked protseduurid.

Kui Te olete arst, jumestaja, dermatoloog, kosmeetik või spetsialist, kelle töö on seotud ilu ja tervisega, siis võimaldab Bellapierre’iga koostöö Teil areneda hoopiski uues suunas!

Alustame koos töötamist, seda kõike meie klientide ilu ning tervise nimel!

Bellapierre сosmetics. Aeg olla terve!