Firmast

”Me oleme uhked, et osaleme, arendame ja ehitame aktiivselt kaasaegset mineraalkosmeetika turgu.”

Mineral Project OÜ on eksklusiivse Ameerika 100% mineraalkosmeetika brändi Bellapierre Cosmetics maaletooja Eestis, millel on tugev positsioon ka rahvusvahelisel turul. Ettevõte Mineral Project OÜ alustas aastal 2008, tuues turule juhtiva mineraalkosmeetika brändi otse Los Angelesest.

Bellapierre cosmetics brändi teeb eriliseks fakt, et kasutades seda kosmeetikat ei loo me mitte ainult suurepärast jumestust, vaid samal ajal pakume nahale ka kaitset ja hoolt. Tänu Bellapierre kosmeetika puhtale mineraalsele koostisele mõjub selle kasutamine nahale nagu kosmeetiline protseduur: ta pinguldab nahka, hoiab kollageenitaset ning aeglustab vananemisprotsesse. Bellapierre on kosmeetikabränd, milles võite end alati kindlalt tunda.

Lisaks laiale tootevalikule pakub Bellapierre ka jumestuskoolitusi nii algajatele kui professionaalidele, tasuta personaalseid konsultatsioone, viib läbi erinevaid kliendipäevi ja üritusi oma esinduses Tallinnas, aadressil Lastekodu 23 ning lööb kaasa huvitavates koostööprojektides.

Tunnustus

Asjatundjate arvates on tegu Ameerika tugevaima brändiga  mineraalkosmeetika sektoris ning Bellapierre hoiab ühtlasi liidrip ositsiooni sama valdkonna maailmaturul. Tänapäeval on Bellapierre tooted miljonite tarbijate nõudluses lisaks Ameerikale ka kogu Euroopas. Meil on hea meel, et oleme enda tegemistes ja toodetes saanud kinnitust ka läbi erinevate auhindade.

Meie klientide lemmiktooted: mineraalne jumestuspõhi, BB-kreem, huulepalett, lauvärvipalett ja huulepulgad on saanud Buduaari lemmiku, Iluguru teemandi ja palju  muud tunnustust Eestis. Bellapierre cosmetics koostööpartnerid on Reet Härmat, Be More Superfoods, BLUMMIN, Mrs. Globe Sweden, First Fashion House. Toodete igapäevane kasutaja ja suur austaja on blogija Paljas Porgand.

Bellapierre suurim koostööpartnerid Eestis on TRADEHOUSE, mis pakub laia tootevalikut Bellapierre toodetele.

Mitmeid aastaid järjest on Bellapierre Cosmetics saanud hinnatud ja tuntud auhindu ka kogu maailmas. Näiteks, Natural Beauty Awards messi raames sai Bellapierre ohutu ja puhta kosmeetika tiitli kõigil järjestikustel aastatel 2009-2018.

Bellapierre cosmetics on suurim osaleja maailma tuntuimatel naturaalkosmeetika messidel (näiteks Cosmoprof Milaanos või Natural Health and Beauty Awards Londonis). Ilma nende messide tunnustuseta on heal naturaalkosmeetika brändil äärmiselt keeruline tagada edu maailmaturul.

Samuti on Bellapierre välismaal jõudnud ka muude tunnustatud tegudeni, osaledes London fashion weekil.  Lisaks mineraalkosmeetika olulisusele, pööratakse järjest rohkem tähelepanu ka loomsete koostisosade mitte sisaldumisele ning brändi osalust Cruelty free programmist. Et pakkuda inimestele terviklikku komplekti, on ka Bellapierre enda kohustuseks võtnud programmist osavõttu ning pakkuda laia vegan toodete valikut. Kõrgkvaliteetsed koostisained; unikaalne puhas valemiühend; talgi, vismuti, parabeeni ja keemiliste koostisosade puudumine ning taskukohased hinnad annavad võimaluse rääkida Bellapierre’st kui „mineraalkosmeetika kuningannast”.

Filosoofia ja kontseptsioon

Bellapierre on teinud dekoratiivkosmeetika maailmas revolutsiooni. Varem arvati, et jumestus on vaid ilus joonistus näol, mida ei saa järjest pika aja vältel kanda, ilma nahka keemiliste koostisosadega kahjustamata. Bellapierre ilmumisega muutus dekoratiivkosmeetika filosoofia ja põhikontseptsioon: Bellapierre tagab suurepärase ja kaasaegse jumestuse, samaaegselt hoolitseb naha ja tervise eest ning mis veel parem – aeglustab vananemisprotsessi. See tähendab, et tänu kvaliteetse kosmeetika kasutamisele saame rääkida uuenenud elukvaliteedist.

Bellapierre kosmeetika on dermatoloogide poolt soovitatud ka kõige tundlikumale ja probleemsemale nahale, kaitseb pigmentatsiooni eest, vähendab kortse ja kapillaare. Sobib ka neile, kellel on raske allergiavorm või teised haigused, mis piiravad tavakosmeetika kasutamist.

Koostööst

Tänapäeval on üha enam trendiks tervislik eluviis, toitumine ja nahahooldus. Pööratakse suurt tähelepanu kasutatavate toodete koostisele, toimele ja kasuteguritele.

Bellapierre toodetega on Sul võimalus erineda ja pakkuda oma iluteenusele lisaks ka kvaliteetset nahahooldust. Bellapierre tagab suurepärase ja kaasaegse jumestuse, samaaegselt hoolitseb naha ja tervise eest ning mis veel parem – aeglustab vananemisprotsessi. See tähendab, et tänu kvaliteetse kosmeetika kasutamisele saame rääkida uuenenud elukvaliteedist.

Pakume erinevaid võimalusi koostööks nii alustavatele spetsialistidele kui ka tuntud professionaalidele. Koolituse protsessil saab teadmised mineraalkosmeetika võimalustest, erinevatest jumestustehnikatest, naha tervendusest ja vananemisvastasest protsessist.

 

Mineral Project OÜ töötab otseselt tootjaga, mistõttu saame pakkuda meie partneritele kõige soodsamaid tingimusi koostööks. Olles meie partner saate: 100% mineraalselt puhta kosmeetika, tasuta valmis ärimudeli, marketingi starterkomplekti koos tray’ga, diplomi tootjalt, kiire võimaluse teenida tagasi investeeritud raha, kõrge kasumi, meie poolset tuge igal ärietapil

Koostööpartnerina saate töötada kvaliteetsete ja tõhusate toodetega, kasutades kontrollitud ja toimivat ärimudelit. Ja kõige tähtsam – hea tulemusega kaasneb klientide tänulikkus ja lojaalsus.

Kui Teil tekkis soov ennast arendada ning laiendada enda äritegevust, siis võtke meiega julgelt ühendust, et saaksime arutada erinevaid koostöövõimalusi! Alustame koos töötamist, seda kõike meie klientide ilu ning tervise nimel!

Bellapierre сosmetics. Aeg olla terve!