Kosmeetika kui nahahooldus

Kosmeetika kui nahahooldus
07.05.2016 Bella Pierre

Bellapierre tutvustas ilukliinikus töötavale Zojale 100% mineraalseid Bellapierre meigitooteid, mis mitte ainult ei tee meid ilusaks, vaid ka hooldavad nahka ja pakuvad looduslikku kaitset päikese eest. Rõõm tõdeda, et ta on Bellapierre toodetest sama vaimustuses kui me ise!

Zoja peab väga lugu nahasõbralikest toodetest ja olles suunatud ilu ja meditsiini turundusele, peab ta ka põnevat wellness blogi, kus ta kirjutab ka Bellapierre esinduses käimisest:

Kosmeetika kui nahahooldus

Avastasin mõni aeg tagasi Bellapierre meigitooted ja nüüdseks vahetasin välja KOGU oma kosmeetika.  Kuna viimasel ajal nii paljudel on tekkinud erinevad nahaprobleemid, siis lisaks hooldustele tasuks mõelda ka kvaliteetsete näohooldustoodete ja kosmeetika peale.

Naha- ja kehakreemi valik osutus Sesderma kasuks, olen seda ise väga paljudele soovitanud ja absoluutselt kõik on väga rahule jäänud. Valik on üpriski suur ja mina ise ei suudaks endale sobivaid tooteid leida, seega järgisin vipMedicumi kosmeetiku Külli soovitusi. Niiet soovitan ka teil tema juurde konsultatsioonile minna – Külli räägib mis tooted ja näohooldused just teie nahale kõige paremini sobiks.

Jumestuse kohapealt poleks arvanudki, et võib olla midagi nii nahasõbralikku kui seda on Bellapierre. Kui Bellapierre esindaja Manlia rääkis mulle toodetest, tundus täiesti uskumatu, et tehes endale jumestust võid samal ajal ka naha ees hoolt kanda!

Kuidas see võimalik on?

Bellapierre mineraalkosmeetika ei sisalda parabeene ega kunstlikke värv-, lõhna- ja säilitusaineid ning aitab reguleerida niiskustasakaalu ja rasu eritust ning parandab naha üldist seisukorda. Erinevust tunnebki kohe esimest korda meiki peale kandes – päriselt, nagu polekski midagi peal:) Ei teki mingisugust maski efekti ja nahk näeb välja ilus ja loomulik. Ma ise küll pole veel proovinud aga soovitatakse mõnikord mineraalpuuder profülaktika mõttes nahale ööseks peale jätta.

Bellapierre mineraalkosmeetika sisaldab päikesekaitsefaktor 15SPF. Erinevalt mõningatest teistest jumestustoodetest, mis sisaldavat samuti kaitsefaktorit on antud juhul kaitse täiesti naturaalne, mis saavutatakse tänu mineraalile, mis peegeldab päikesevalgust.

Kombineeritud toime!

Kasutades Bellapierre mineraalkosmeetikat, tagad sa naha hoolduse, kasutad kvaliteetset kosmeetikat ja kaitsed nahka kahjuliku päikesekiirguse eest! Samuti just pärast näohooldusi ja teisi protseduure (keemilisi koorimisi, laserprotseduure jne) soovitatakse peale kanda just mineraalkosmeetikat.

bellapierre0Manliaga koos proovisime peale BB kreemi ja mineraalpuudrit. Mineraalkosmeetika kohta kiputakse arvama, et see ei kata piisavalt ning sobib ainult “argipäeva kosmeetikaks”, kuid kahtlemata saab sellega teha korraliku peomeigi, mis püsib ka hästi peal. Enne-pärast pildipeal vast näha, et isegi kerge kiht teeb jume ilusaks & ühtlaseks.

Pildil on mu täielik LEMMIK – Bellapierre BB kreem, mis on nii kerge ja mõnus, et sulab nahaga tõesti ühte!
bellapierre1

Eelnevalt olin kasutanud ainult Bellapierre jumestuspõhja ja puudreid aga seekord soetasin endale ka ripsmetuši. Ripsmetušš on ka “all natural” ja tõenäoliselt ainuke toode, mida mina oma tundliku silmaga kasutada saan. Viimastest ostudest kahjuks ükski teine mulle ei sobinud. Bellapierre tootevalik ongi nii suur, et saab kokku kogu vajaliku meigikoti sisu + meigitarvikud.

bellapierre4

Kosmeetika kui nahahooldus