Koolituskeskus

Bellapierre koolituskeskus pakub erinevaid koolitusprogramme algajatele ja professionaalidele. Pakume individuaalseid koolitusi igal tasandil.

Partneritele on koolitus TASUTA!!!

Programmid algajatele

Kui soovid õppida jumestamist; eksperimenteerida värvidega; muuta enda, sõprade ja tuttavate välimust, kutsume Teid omandama uusi teadmisi ja oskuseid.nMeie juures õpid erinevaid tehnikaid ja tüüpe mineraalmeigist, samuti on võimalik õppida praktilisi võtteid.

1. Individuaalne koolitus

Kestvus 1-3 päeva: Tutvumiseks uue, moodsa ning kaasaegse jumestusega enda jaoks.

Kestvus 2-8 nädalat: Süvendada oma teadmisi ning õppida, kuidas teha korrektset jumestust teistele. Võimalus harjutada praktilisi ning teoreetilisi oskusi üksikasjalikult modelli peal. Koolituse lõpus väljastatakse diplom.

2. Grupikoolitus

Lühiajaline koolitus põhitõdede omandamiseks ning süvendatud koolitus on võimalik ka gruppidele. Nagu praktika on näidanud, on rühmatunnid tõhusamad, kuna modell on alati olemas, kelle peal harjutada ning oskusi lihvida. Võite olla kindel, et koos sõprade või kolleegidega, õpite professionaalse jumestuse tehnilised ja praktilised küljed. Koolituse läbijad saavad ka vastava diplomi.

Programmid professionaalidele

Kui  Te olete professionaalne jumestuskunstnik (algaja või kogemustega), saate valida Teile sobivaima õppevormi:

1. Intensiivne meistriklass 1-7 päeva (individuaalne või rühmas) “spetsiifika ja põhioskused mineraalmeigis”

2. Põhjalik õppekava, kestvusega 2 kuni 8 nädalat (individuaalne või rühmas) “Mitmemõõtmeline teooria ja praktika (koostisained, koostis, mõju nahale, jne)”

Ettevõte Mineral Project OÜ teeb tihedat koostööd ilutööstuse ekspertidega mitmetes eri riikides (Venemaa, Suurbritannia, Ameerika). Meil on ainulaadne võimalus korraldada seminare ja töötubasid, kus osalevad maailmatasemel spetsialistid. Meie firma aitab ka organiseerida koostööpartneritele kliendipäevi, pakkudes erinevaid kasulikke teadmisi ja oskusi Teie olemasolevale kliendibaasile. Kui olete huvitatud meie programmidest või soovite täiendada oma teadmisi, siis oleme õnnelikud, kui saame olla abiks Teie plaanide realiseerimisel.