5 PARIMAT KASUTEGURIT, MIDA MINERAALKOSMEETIKA KASUTAMINE SULLE ANNAB

5 PARIMAT KASUTEGURIT, MIDA MINERAALKOSMEETIKA KASUTAMINE SULLE ANNAB
02.01.2018 Bellapierre

Kui paljud on kuulnud, et peale mineraalkosmeetika proovimist ei ole inimesed enam tavakosmeetika poole tagasi pöördunud?

Meie kuuleme seda enda klientidelt tihti, kuna mineraalkosmeetika kasutamine annab ilu ja katvuse, kuid samal ajal aitab kaitsta meie nahka ning leevendada nahaprobleeme.

100% mineraalkosmeetika sisaldab ainult puhtaid mineraale: vilgukivi, raudoksiid, tsinkoksiid ja titaandioksiid. Samuti on mõndadesse toodetesse lisatud vitamiine ja taimeõlisid, et tooted saavutaksid kreemja tekstuuri ning lisaksid nahale rohkem niisutust.

Siinkohal toome Teile 5 põhilisemat tegurit, miks on mineraalkosmeetika niivõrd armastatud

  1. 100% mineraalne koostis, kus ei sisaldu sünteetilisi koostisaineid. Sünteetilised koostisained nagu näiteks parabeenid, talk ja vismut võivad tekitavad nahale allergiaid, punetusi, sügelust kui ka aknet. Need ained mitte ainult ei tekita välist kahju, vaid ka kahjustavad meie organismi. Seetõttu on Bellapierre 100% mineraalne, aidates leevendada nahal olevaid probleeme ning kaitsta nahka väliste tegurite eest.
  2. Toodete multifunktsionaalsus annab võimaluse kasutada ühte toodet võimalikult mitmekülgsena. Näiteks meie pigmente on võimalik kasutada nii lauvärvina, lainerina, huuleläikena, põsepunana, highlighterina, kui ka ripsmetuššina. Kõige populaarsem toode mineraalne jumestuspõhi käitub nii päikesekaitsena, peitekreemina, jumestuspõhjana, kui ka puudrina!
  3. Loomulik ja mugav tulemus. Kuna mineraalide tekstuur on niivõrd kerge ja siidine annab see ka nahale väga loomuliku tulemuse. Tänu kergele tekstuurile tundub see nahal väga kerge ning päeva jooksul mugav kanda.
  4. Loomulik kaitse UV kiirguse ees. Arvatakse, et päikese mõju on naha vananemise üks peamisi põhjustajaid. Mineraalkosmeetika sisaldab tsinkoksiidi, mis tagab loomuliku UVA-UVB kaitse. Seetõttu kaitsevad Bellapierre tooted ka meie nahka päikese eest. Aidates ennetada pigmendilaikude, kui ka enneaegsete kortsude tekkimist.
  1. Omab põletikuvastaseid omadusi. Mineraalkosmeetika kaks kõige olulisemat koostisosa on: titaandioksiid ja tsinkoksiid. Nad on põletikuvastase toimega ja rahustavad ärritunud nahka. Seetõttu soovitame kasutada mineraalkosmeetikat ka just nendel, kellel on tundlik või probleemne nahk. Soovitame mineraalset puudrit kanda üle kogu näo puudripintsliga 2-3 kihti. Sellisel juhul on tulemus loomulik ning samal ajal aitab peita nahal olevad punetused ja põletikulised kohad.

Seega alustage uut aastat uute harjumustega ning hoolitseme koos enda naha ja tervise eest rohkem!

Sinu tuleviku SINA tänab!