Bellapierre Muutumismäng!

Bellapierre Muutumismäng!
20.08.2017 Bellapierre

Mina olen Kaisa ja olen osa Bellapierre tiimist. Mind võite leida kaubamaja ilumaailmast Bellapierre leti juurest.

Juba tükk aega tagasi tehti mulle pakkumine saada osa muutumismängust. Selle raames tehti mulle jumestus ainult Bellapierre toodetega. Tulemus oli vapsutav. Tundsin end kui tõelise diivana.

Põhjaks kasutati BB-kreemi ja mineraalpuudreid. BB-kreem annab nahale mõnusa niisutuse ja suurepärase katvuse. Lõpuks veel perfektsema ja vähe matima tulemuse saamiseks kasutati ka mineraalpuudrit.

Silmadel kasutati soojemaid toone, mis teevad silma visuaalselt suuremaks ning üldmulje värskeks. Soovisime rõhutada huuli just ilusa klassikalise punase tooniga, milleks kasutasime Bellapierre mineraalhuulepulka Ruby. Tavalise dekoratiivkosmeetikaga tundsin alati raskustunnet näol ja päeva lõpuks oli nägu ja nahk nii väsinud.

Kuna ma olen hästi liikuv inimene ja teen igapäevaselt trenni siis pärast tööd võis mind samuti leida treeningsaalist. Teades, et mineraalid lasevad nahal hingata ja ei kahjusta mu näonahka ka trennis, läksin ka sellesama meigiga jõusaali. Trenni ajal endiselt ei tekkinud mul näos ebamugavustunnet. Samuti pärast trenni oli mu jumestus väga hästi püsinud. Tavalise dekoratiivkosmeetikaga tundsin alati raskustunnet näol ja päeva lõpuks oli nägu ja nahk nii väsinud. Bellapierre toodetega pärast pikka päeva ja ringi käimist oli mu nahk endiselt värske ning minus ei olnud seda tunnet, et tahan juba meiki eemaldada.

Kes meist ei tahaks sügisele vastu minna säravana, värskena ning enesekindlana?

Ootame Teid!!!