CRUELTY FREE, VEGAN – MIDA NEED TÄHENDAVAD?

CRUELTY FREE, VEGAN – MIDA NEED TÄHENDAVAD?
28.06.2018 Bellapierre

Tänapäeval järjest rohkem mõeldakse sellele, mida süüakse ning mida tarbitakse. Inimesed on muutunud järjest teadlikumaks, mistõttu ei soovita enam tarbida tooteid, mis ei ole kehale tervislikud ega kasulikud.  Sellega on aga toodetele kaasnenud mitmeid väljendeid, mis võivad segatusse ajada.

Oleme siinkohal välja toonud mõned levinumalt kasutatavad väljendid, mida kohtab just kosmeetika toodetel.

Mida tähendab Cruelty free programm?

Kui toodetel seisab jänesekujuga logo, siis see viitab sellele, et antud firma on osa Cruelty free programmist. Antud programm seisab selle eest, et toote tegemise juures ei kahjustata loomi ega testita eelnevalt tooteid loomade peal, mis võib omakorda tappa väga suurel hulgal loomi. Samuti, kui firma on seotud cruelty free programmiga, siis ei tohi ta soetada koostisaineid kolmandast kohast, kus võidakse rikkuda eelnevalt toodud punkte. Seega on väga oluline, et toote tegemise juures ei kahjustata loomi ei mingis etapis. Siinkohal olge tähelepanelik ning kontrollige firmat ametlikust leaping bunny programmi leheküljelt, kus on välja toodud kõik firmad, kes on ametlikult saanud õiguse kasutada antud logo enda toodete peal. Meil on hea meel öelda, et ka Bellapierre Cosmetics on osa Cruelty free programmist!

Milline tähendus on vegan märksõna all?

Palju kasutatakse ka väljendit vegan toode. Tihtipeale aetakse see segamini just cruelty free programmiga. Nimelt vegan toode tähendab, et toode ei sisalda loomseid koostisaineid. Siinkohal soovitame aga pöörata tähelepanu sellele, et toode mis on vegan, võib tegelikkuses enda tooteid eelnevalt testida loomade peal.

Loomseid koostisaineid on väga palju, seetõttu kui soovite olla kindel et toode on täiesti vegan, siis küsige nõu brändi konsultandilt.

Enamus meist kasutavad kosmeetikat igapäevaselt, mistõttu on see suur osa meie igapäeva elust ning sellest kuidas näeb välja meie nahk ja millises seisus on meie tervis. Ühelt poolt esindavad Cruelty free ja vegan tooted eluviisi, kuid samuti aitavad rohkem tähelepanu pöörata meie tervisele ja naha heaolule.

Bellapierre Cosmetics on osa Cruelty free programmist ning tootevalik sisaldab laias valikus nii 100% mineraalseid tooteid kui ka vegan tooteid. Võite julgelt külastada meie esindust, et suve jooksul ka enda kosmeetikakotti uuendada ohutute toodetega.

P.S! Jälgige meid Instagramis!  @bellapierre.estonia ?