Flawless Complexion Cream Kit – Miks on tegemist unikaalse komplektiga?

Flawless Complexion Cream Kit – Miks on tegemist unikaalse komplektiga?
02.10.2017 Bellapierre

Bellapierre Estonial on hea meel teatada meie uuest tootest! Komplektid on alati olnud klientide seas populaarsed ning kindlasti ühed soodsamad, kuna sisaldavad kõiki tooteid mida vaja, et tagada ilus ja kauapüsiv jumestus.

Miks on tegemist unikaalse komplektiga?

Lisasime enda tootevalikusse midagi, mis pakub paljudele suurt põnevust ja elevust. Tegemist on nimelt komplektiga, sisaldades kreemiseid tooteid, mis annavad nahale niisutust ning samalajal ilusa sära. Nüüd on teil võimalik, seda uut toodet esmakordselt soetada Ilu Sõnumil 13-15.oktoobril, kus esitleme antud toodet klientidele esmakordselt! 

Kas teil on probleeme näonahaga?

Flawless Complexion Cream Kit sisaldab ainult õrnu koostisosi, mis teeb selle sobilikuks ka kõige problemaatilisema naha jaoks. Probleemne nahk ei takista kosmeetika kandmist, tuleb ainult osata valida sobivaid tooteid, mis teeks meie näonaha ühtlaseks ning samaajal ei ärritaks.

Sügise ning talve tulekuga on meie nahk tundlikum kui eales varem ning seetõttu vajab nahk rohkem niisutust. Seetõttu soovitamegi kasutada tooteid, mis annavad nahale lisa niisutuse ning muudab meie naha värskeks. Komplekt sisaldab kreemjat peitekreemi ning jumestuspõhja, kinnitavat puudrit ning mini Bella Blenderit, mida eraldi toodetena ei müüda.

Soovite tooteid, mis annavad nahale ilusa lõpptulemuse, ilma et ärritaks nahka ning tooks välja meie nahal esinevaid ebaühtlusi?

Kreemjas jumestuspõhi – väga lihtne peale kanda, selle siidise tekstuuri ning suurema otsiku pärast, mis aitab säästa meie aega. Samuti annab palju kontrolli toote koguse peale kandmiseks, mis tähendab, et on võimalik saavutada väga kerge tulemus näiteks igapäevaseks ajaks, kui ka tugevam põhi õhtujumestuseks. Kuna tegu on kreemja jumestuspõhjaga annab see nahale niisutust, loomuliku sära ning katab lihtsasti probleemsed kohad. Isegi kui te ei ole kogenud jumestaja, siis usume, et selle toote pealekandmisega saab igaüks ilusti hakkama.

Kreemjas peitekreem – kui soovite näole rohkem valgusküllasust tuua ning anda rohkem katvust üksikutele kohtadele, siis peitekreem on selle jaoks ideaalne. Tegu on kreemja peitekreemiga, mida saab kanda silmaümbrupiirkonnale, otsmiku keskele, lõuale ning ninale, et tuua näole sära ning teha nägu visuaalselt kitsamaks.

Kinnitus puuder – soovitame antud kreemjad tooted kinnitada puudriga, et jumestus kestaks terve päeva. Kui teil on rasusem näonahk, siis puuder on väga hea variant eemaldada liigne rasu. Samuti soovitame rohkem puudrit asetada silmaümbruspiirkonnale, et kinnitada kreemjad tooted ning vältimaks väikeseid kortusekesi, mis võivad päeva jooksul tekkida. Puudrit on väga hea endaga kaasa võtta, et päeva jooksul enda jumestust värskendada, kui selleks vajadus tekib. Kindlasti peab ära mainima, et puuder annab nahale ilusa siidise lõpptulemuse.

Mini Bella Blender – komplekt sisaldab väiksemat versiooni meie hüpoallergeensest Bella Blenderist, mis teeb selle kasutamise ja kaasas kandmise eriti lihtsaks. Soovitame Bella Blenderi eelnevalt märjaks teha ning liigne vesi välja pigistada, et tooteid oleks kergem hajutada ning et toodet kuluks vähem. See teeb kogu protsessi palju ökonoomsemaks, kuna märg Bella Blender ennetab liigse toote näole sattumise, mis tagab kogu jumestuse loomuliku välimuse. Väga hea hajutada kreemjat jumestuspõhja ja peitekreemi ning miks mitte kanda kinnitavat puudrit tupsutavate liigutustega kas üle kogu näo või üksikutele piirkondadele.

Me kõik tahame, et me näeksime igal ajal värske välja ning et meie nahk oleks isegi lähedalt vaadates ühtlane, seljuhul miks mitte proovida enda nahal midagi, mis teeb teie naha siidiseks ning samal ajal annab loomuliku sära ja niisutuse?

Nagu mainisime, siis esmakordselt esitleme unikaalset komplekti aasta suurimal ilusündmusel Ilu Sõnumil 2017. Et keegi ei magaks seda suursündmust maha, siis on meie facebooki lehel hetkel käimas suur auhinnamäng, kus loosime välja 25 õnnelikule 2 Ilu Sõnumi kutset.

Kindlasti võtke osa, sest võidu võimalus on suurem, kui eales varem!

Ootame teid Ilu Sõnumil meie boksi C-095, kus saame aidata teid valimaks sobivat tooni komplekti!