Jumestuskunstniku soovitused

Jumestuskunstniku soovitused
23.07.2017 Bellapierre

Olen Katrin, ma alustasin enda jumestaja tööd vabakutselisena, kuid nüüdsest teen tihedalt koostööd Bellapierre Cosmetics brändiga.

Hiljuti sain osaliseks väga põnevast muutumismängust. Üks meie andekatest Bellapierre jumestuskunstnikest tegi mulle puhtalt Bellapierre toodetega jumestuse, millega on lausa võimatu mitte rahule jääda.
Võibolla on Sulgi selline mõte, et mineraalkosmeetikaga ei saa niivõrd katvat ja pidulikku jumestust saavutada. Kahjuks või õnneks pean selle müüdi purustama.

Paljudel meil ei ole täiuslik nahk, nii ka minul. Mistõttu oli mul niivõrd hea meel kogeda enda näo peal tooteid, mis tagasid mulle väga hea katvuse, samal ajal jättes naha nooruslikuks ning seda mitte koormates. Silmadel on kasutatud pruunikate toonidega pigmente ning ripsmepiiril tumedaid pigmente, et rõhutada ripsmeid ning teha need visuaalselt tihedamaks. Nahal on kasutatud mineraalpuudreid, mis jätavad naha visuaalselt ühtlaseks ning ka kaitseb päeva jooksul erinevate välismõjude eest.

Peale seda muutumismängu pidin tegema veel mitmeid toimetusi, mistõttu liikusin linnas väga palju ringi. Kui õhtu lõppedes koju jõudsin, siis märkasin et jumestus on endiselt väga ilusti säilinud. Mistõttu ei pea päeva jooksul muretsema, kuidas jumestus püsib.

Kui Te pole varem mineraalkosmeetikat proovinud, siis kindlasti soovitan Teil tulla Bellapierre konsultatsiooni, kus meie spetsialistid annavad Teile nõu, kuidas Bellpierre tooteid kasutada ning millised tooted on just Teile kõige sobilikumad.

Või kui soovite sama ilusat jumestust saada mõneks sündmuseks, siis kindlasti on meie Bellapierre meeskond Teie jaoks olemas.

 

Broneeri aeg Bellapierre’i mineraaljumestusse juba täna!