Kas olete osalenud meie koolitusel?

Kas olete osalenud meie koolitusel?
18.02.2018 Bellapierre

Paljud teist juba teavad või on osalenud Bellapierre iluõhtutel.

Vahel on tore võtta see hetk enda jaoks , et õppida midagi uut jumestamise kohta ning hoolitseda enda eest, et tunda ennast veelgi enesekindlamana. Iluõhtutel jagame naistele vajalikke ja trendikaid jumestusnippe, kuidas tooteid kasutada ning jagame igale naisele individuaalselt toote soovitusi.
Meil on alati hea meel kuulda klientide tagasisidest. Just see teebki meie töö lõbusaks ning
motiveerivaks.

“Aitäh eilse koolituse eest. Emotsioonid laes ja täna hommik sai ka kohe nõuandeid rakendatud. Tundub, et uued lemmiktooted olemas ”

„Osalemine Bellapierre Workshopil oli väga meeldiv ilu nauding, mis õhkus mineraalkosmeetika kergusest ja kaunidusest. Kvaliteetsed Bellapierre ilutooteid on tõepoolest mõnus kasutada, nahk tunneb end „vallatlevalt kergelt“. Uskumatu, et 100% mineraalkosmeetika suudab tagab ilusa ja kauakestva, kerge jumestuse, kuid nii ta on. Teades, et kõik Bellapierre  tooted on parabeenide- ja sünteetiliste säilitus-, lõhna- ja värvainete vabad ja tänu sellele ei ummista jumestus poore ning nahk saabki hingata. See teave innustabki mind just neid tooteid kasutama. Olen tänulik.“

Iluõhtutel on alati võimalik meie jumestajalt saada vastuseid enda küsimustele ning nii mõnigi kord on meie kliendid saanud vastused juba kaua mõttes olnud küsimustele.

Toome välja paar kõige enam küsitavamat küsimust:
1. Mis on primeri funktsioon ning mille pärast on see jumestuses oluline?
HD Primer täidab meie poorid ja miimikakortsud, et tulemus oleks veelgi ilusam ning täiuslikum. Pluss HD primer annab nahale lisaniisutust, eriti kuivad kohad võivad olla näo äärtes ning nina ääres. Seega soovitame primerit kanda just nendele kohtadele, kuhu reaalselt on vaja ning enne järgmise toote kandmist oodata 2-3 minutit, et primer saaks naha sisse ilusti imenduda. Lühidalt, HD primer on naha ette valmistamine jumestuseks, et kogu tulemus näeks veelgi professionaalsem välja.

2. Kuidas saavutada väga kattev tulemus?
Kõige esimene asi, mida soovitame on alustada mineraalpuudrist. Kandke mineraalpuuder
puudripintsliga ühtlaselt üle kogu näo. Kui soovite väga katvat tulemust, siis võite julgelt mitmeid kihte lisada, ilma et tekiks maski efekt või ebamugavus nahal. Seejärel kandke peitepintsliga tupsutavate liigutustega konkreetsetele kohtadele veelkord mineraalpuudrit, et anda probleemsetele kohtadele lisakatvust.

3. Kas teie juurest on võimalik jumestust samuti saada?
Jaa, on tõesti. Meie Bellapierre esinduses teeme nii õhtujumestust, pruudijumestust, kui ka
fotojumestust. Seega kõigil, kel on soov endale ilus ja kauapüsiv jumestus saada võite julgelt meie poole pöörduda ning saame leida sobiva aja.

Muide, kas teadsite, et meie Bellapierre workshopid on täiesti tasuta? Tõepoolest! Meie sooviks on anda klientidele täielik teadmine meie toodete kohta, kuidas neid kasutada ning valida just neile kõige sobivamad tooted.

Võib-olla on teilgi hulga jumestuse alaseid küsimusi ning soovite enda eest rohkem hoolt kanda. Meie järgmine iluõhtu toimub 21.märts algusega 18:00 Bellapierre esinduses. Registeerimine on juba alanud, seega kirjutage soovi korral meie [email protected] emailile.