Kaua oodatud Halloween!

Kaua oodatud Halloween!
26.10.2017 Bellapierre

Kohe kohe on käes kõigile põnevust pakkuv Halloween, kus jumestusega hakatakse eriti palju katsetama ja mängima.

Halloween on aeg, kus jumestamisel ei ole piire, vaid saab olla ülimalt loov ning julge. Seetõttu pühendame tänase blogi postituse Halloweeni armastajatele ning anname omaltpoolt nippe, kuidas saavutada tõeliselt julge ja professionaalne jumestus samal ajal tundes nahal kergust.

Soovite endale ebatavalist jumestuspõhja?

Miks mitte kasutada heledamat BB kreemi, et luua mõni 20ndate stiilis jumestus või hoopis ulmetegelane. Kui soovite nahka veelgi heledamaks muuta, soovitan veel heledamat jumestuspõhja või hoopiski valget pigmenti. Nahk on küll soovitud tooniga, aga samal ajal tunnete ennast jumestuse all mugavalt ning nahk saab hingata.

Rõhutame luustikku?

Halloweeni ajal on kontuurimine üks põhilisi märksõnu, kui soovitakse enda näokujuga manipuleerida. Natuke kõhedust tekitava tegelase loomiseks soovitame valge nahale kontrastina kanda musta pigmenti põsesarna alla kuni alla lõua ääreni, oimukohtadele, laubale ning ninale. Et soovitud tulemus oleks veelgi efektsem, pidage meeles, et hajutamine on võti!

Lisame sära?

Highlight on juba pikka aega olnud ilumaastikus üks suurimaid trende. Miks mitte viia see Halloweeni ajal paar sammu edasi?

Lisage meie Glitter Glu Colour Stay põsesarnadele ning seejärel asetage pintsliga või näpuga tupsutades soovitud glitter enne kui liim täielikult ära kuivab.

Hiljuti avastasin ühe väga huvitava lähenemise highlightile seoses Halloweeniga – Poolitage mõttes nägu vertikaalselt pooleks ning kandke suurema pintsliga erksamat pigmenti ülemisele osale näole. Soovitan julgelt segada pigmente omavahel, või kasutada mitmeid toone selle jaoks. Seejärel tehke laineripintsel märjaks ning võtke valget pigmenti, joonistage värvide peale taevas olevaid tähti ja nende kombinatsioone. Tulemuseks on põnev ja uudne kosmose-look.

Kõlas huvitavalt? – Proovige järgi ning andke meile teada, kuidas õnnestus!

Huulepulgad mitte ainult huulte jaoks!

Bellapierrel on väga suur valik erinevaid huuletoone, nii mineraal huulepulkade seas, kui ka matt huulepulkade hulgas. Kasutage julgelt erksamat huulepulga tooni silmalaugudel enne lauvärvi asetamist. Nii saavutate veelgi pigmentsema tulemuse.

Halloweeni ajal on erinevate kujundite joonistamine näole väga populaarne. Võtke laineripintsliga matt huulepulk ning joonistage soovitud kujund nahale. Tulemuseks on erk, kauapüsiv ning matt joonistus.

Ning muidugi katsetage mõnda julgemat tooni ka huulte peal ning miks mitte tupsutada säravat pigmenti ka üle huulte.

Olge loov ning katsetage erinevate toodetega nagu te muidu seda igapäevaselt ei teeks.

Kui soovite veel nõuandeid ja ideid võite julgelt meie poole pöörduda ning kindlasti võite enda loomingut meiega jagada!