Kuidas hoolitseda enda naha eest külmadel perioodidel?

Kuidas hoolitseda enda naha eest külmadel perioodidel?
28.10.2017 Bellapierre

Ootamatult on kätte jõudnud külmad ilmad, kus paratamatult eelistame jääda pigem turvaliselt sooja koju. Sellegipoolest võite juba tunda ja näha enda nahal kuivust, sära puudumist või rohkem esile tulevaid probleeme.

Millest need võivad tekkida?

Madal välistemperatuur ning külmad tuuled teevad meie naha kuivaks. Mistõttu ilmuvad nahale kestendused ning tunnete, et nahk nagu „kisuks“. Kui koheselt selle probleemiga ei hakka tegelema võib olukord halveneda, nahk ei saa enam vajalikus koguses niisutust ja vitamiine.

Esimene asi oleks eemaldada nahal olevad kestendused ehk tihtipeale osutuvad selleks surnud naharakud, selleks soovitame kasutada koorijat. Bellapierrel on olemas exfoliating facial peel (Bellapierre esinduses kehtib soodustus!), mis eemaldab õrnalt nahal olevad mustuse ning surnud naharakud, mille tulemusel nahk on pehmem, säravam ning ühtlane.

Kindlasti sellisel perioodil soovitame kasutada võimalikult niisutavaid tooteid, et anda nahale vajalik niisutus ning läbi selle ka tervislik sära.

Üks kõige lihtsamaid viise, kuidas saavutada ilus jumestus nii igapäevaseks kui ka eriliseks puhuks on kasutada BB kreemi. Soovitame seda peale kanda meigikäsnaga, BellaBlender, kuna sellisel juhul on peale kandmine kerge, kiire ning märja meigikäsnaga lisate nahale veelgi rohkem niisutust. Kuna BB kreem sisaldab mineraale, vältides täiteaineid ja sünteelisi lisaaineid, siis tulemus on väga kattev ning nahal kerge. Kes meist soovib kanda nahal tooteid, mis on rasked ning tekitavad ebamugavust, eriti selliste külmade ilmade korral?

Isiklikult soovitan alati lisada nahale kas põsepuna või päikesepuudrit, kuna need annavad nahale rohkem dimensiooni ja värskust. Miks mitte aga proovida traditsiooniliste tolmuste või pressitud põsepuna ja päikesepuudri asemel hoopis eri toone BB kreeme. Kui asetate tumedama BB kreemi põsesarna alla, oimukohtadele ning lauba äärde, siis lisate näole rohkem sügavust ning rõhutate naiselikke näojooni. Samal ajal töötate toodetega, mis annavad nahale niisutust, mille tõttu ei hakka nahk päeva jooksul kuivama ehk „kiskuma“. Kui soovite aga põsepuna kasutada, siis võite kanda põskedele kas soovitud tooni huulepulka tupsutavate liigutustega või kasutada Bellapierre kreemjat värvi. Sellisel viisil lisate näole värskust ja toote näole loomuliku õhetuse tagasi!

Proovige neid nippe, et te ei peaks enam enda pead murdma kuiva naha pärast!