Kuidas kevadele vastu astuda? Ootame teid kõiki külastama Ilu Sõnumit!

Kuidas kevadele vastu astuda? Ootame teid kõiki külastama Ilu Sõnumit!
11.05.2018 Bellapierre

Kevad on kohale jõudnud ning kohe saabub ka kauaoodatud suvehooaeg. Üks suuremaid ilukuulutajaid on kindlasti Ilu Sõnum Kevad 2018, mis leiab aset juba sel nädalavahetusel. Milline saaks olla veelgi ideaalsem võimalus tutvuda uute toodetega ning kasutada paremaid hindu/pakkumisi, kui seda on Ilu Sõnum.

Kevadega koos käib ka kindlasti soov kanda järjest kergemaid tooteid nahal ning värskendada enda meigikotti. Siinkohal anname teile mõned soovitused, kuidas kevadele vastu astuda.

MEIGITOODETE SUURPUHASTUS!

Kui palju on teil meigikotis tooteid, mida te enam ei kasuta või mille säilivuskuupäev on ammu möödas? – Tegelikkuses kasutades toodet, mille säilivuskuupäev on möödas võib nahale olla ohtlikum kui arvata võite. Kasutades tooteid, mis sisaldavad sünteetilisi aineid ning rohkelt õlisid võivad aja jooksul nö lahti laguneda ning õli ilmub toote pinnale. Taoline sünteetiline koostis ummistab poore, mille tagajärjel võib nahale tekkida põletik või allergia. Samuti toote värv võib aja jooksul tuhmuda ning tulemus ei ole niivõrd värske.

Seetõttu kui soovite kauapüsivat toodet, mis annaks nahale imeilusa katvuse ilma, et aja jooksul tuleks tootes esile neis sisalduvad sünteetilised ained, siis soovitan proovida 100% mineraalset puudrit ning sinna juurde kuuluvaid tooteid, et jumestus näeks veelgi terviklikum välja.

Näiteks, messil on kaks ideaalset pakkumist, mis annab võimaluse saada kõik igapäevaseks jumestuseks sobilikud tooted ühekorraga!

Get Started Kit + BB kreem/HD primer/Mineraalne jumestuspõhi = 99€ (täishind 128€)

Contour&higlight Kit + BB kreem/Primer/Mineraalne jumestuspõhi = 84€ + Puudripintsel 20€ (täishind 30€)

NEW! Flawless Cream  Kit + BB kreem/Primer/Mineraalne jumestuspõhi = 84€ + Puudripintsel 20€ (täishind 30€)

TEEME REISIMISE MUGAVAMAKS!

Kevad ja suve hooajal tuleb reisimisi ja väljasõite tihedamini ette kui muul ajal. Seetõttu on õigete toodete kompaktne kaasa pakkimine üheks oluliseks sammuks.

Kuidas võtta aga kaasa võimalikult vähe tooteid, mida oleks võimalik omavahel kombineerida ning leida erinevaid võimalusi kasutamiseks? – üheks võimaluseks on kaasa pakkida paletid! Paletid annavad võimaluse erinevatele värvikombinatsioonidele, seega saate igaks olukorraks endale sobiva jumestuse. Samuti on mineraalseid tooteid võimalik kasutada ka muul otstarbel. Näiteks miks mitte Bellapierre kulmupaletis olevaid toone kasutada ka silmameigis!? Huulepaletis olevaid toone on võimalik omavahel segada, saades alati igale üritusele ja tujule sobiva tooni.

Messil oleme kõigile palettidele teinud erihinnad ning lisaks kingime iga paletiga kaasa sobiva toote, mis teeb lõpptulemuse veelgi efektiivsemaks ja kaunimaks!

Contour & Highlight CREAM Palett + Bella Blender kingituseks = 39€

Contour & Highlight PRESSED Palett + Põsepunapintsel = 39€

Huulepalett + Huulepalsam = 39€

Kulmupalett + Värvitu kulmu ja ripsmetušš = 34€

Go Pro Eyeshadow Palett + Makeup base = 29€

KIIRE JA SÄRAV TULEMUS + KINGIIDEE

Soojematel hooaegadel soovitakse tihtipeale kergemat jumestust, kuid mis siiski annaks katvust ning ühtlustaks näotooni. Mineraalkosmeetika kasutamine on selle jaoks ideaalne! Igapäevaseks kasutamiseks soovitan peale kanda primerit ning seejärel mineraalpuudrit, mis annab katvuse kuid ka aitab nahal hingata ning tunda ennast soojemate ilmade korral kergelt. Kellel on aga pigem kuiv näonahk, siis soovitan kasutada BB kreemi, mis annab niisutust ning ilusa kuma näonahale.

Siinkohal võite julgelt tutvuda meie messil oleva pakkumisega:

3=2 (BB kreem, HD Primer, mineraalpuuder, puudripintsel)

See annab võimaluse kombineerida tooteid, mida ise soovite põhja loomiseks kasutada. Samuti väga tore kingitus enda emale või mõnele muule lähedasele!

Ootame teid kõiki külastama Ilu Sõnumit 12-13.mail ning kindlasti ootame teid külastama meie Bellapierre Cosmetics boksi C-075

Võite julgelt sisse astuda meie NanoAsia Estonia boksist C-063, kus on võimalik kohapeal läbida lõõgastav nahahooldus protseduur.  Miks mitte proovida sellel ilusal kevadel uudset nahahooldus protseduuri või hoopis kinkida see enda emale?  Samuti on võimalus kohapeal soetada kinkekaart emadepäevaks, protseduuriks või mõneks muuks üllatuseks!