KUST SAI BELLAPIERRE ALGUSE?!

KUST SAI BELLAPIERRE ALGUSE?!
14.07.2018 Bellapierre

Mis on esimene asi mis teile Bellapierre’ga meenub?

Võibolla teile meenub meie tootevalik, mineraalkosmeetika eripära, või hoopis on Bellapierre tooted aidanud leida lahendust teie nahaprobleemidele või meenuvad esimesena konsultatsioonid ja koolitused kus olete osa saanud. Loodetavasti on mõni neist teile ära tuntav ning oleme saanud teile pakkuda nii kvaliteetset teenindust kui ka kvaliteetseid tooteid, mis on teile kokkuvõttes pakkunud rõõmu ja abi.

Bellapierre on nüüdseks Eestis tegutsenud 10.aastat ning meil on niivõrd hea meel, et oleme saanud inspireerida ja aidata nii palju naisi. Meie eesmärgiks on alati olnud ühildada ilu ja tervis. Pakkuda kosmeetikat, millel on palju rohkem kui ainult ilusa jumestuse funktsioon. Oleme enda kontseptsiooni püüdnud edasi anda võimalikult paljudele inimestele, et avardada mineraalkosmeetika tähendust ning selle võimalusi.

Kui Bellapierre alustas 10 aastat tagasi Eestis oli kosmeetika turg tunduvalt väiksem ning mineraalkosmeetika kontseptsioon ja eripära ei olnud niivõrd laialdaselt tuntud. Meie eesmärk Eestis oli just kosmeetikaga koos edasi anda ka kontseptsiooni: Ilu ja tervis koos. Mineraalkosmeetika puhtus mitte ainult ei aita meie nahal hingata, paista välja loomulik, vaid ka aitab leevendada naha probleeme, mis võvad mitmetel meist tekitada ebakindlust.

Nende aastate jooksul oleme töötanud komsetoloogidega, komseetikutega, jumestajatega, blogijatega ning teiste silmapaistavate firmadega, et alati tuua teieni kõige puhtam ja kvaliteetsem info. Info, mis oleks teile abiks ning annaks võimalikult parima tulemuse nii jumestuse tegemises, kui ka meie naha väljanägemises ja tervise heaolus.

Meil on hea meel, et oleme enda tegemistes ja toodetes saanud kinnitust ka läbi erinevate auhindade. Meie klientide lemmiktooted: mineraalne jumestuspõhi, BB kreem, huulepalett, lauvärvipalett ja huulepulgad on saanud Buduaari lemmiku, Iluguru teemandi. Juba mitu aastat järjest on Bellapierre Cosmetics saanud hinnatud ja tuntud auhindu kogu maailmas. Näiteks, Natural Beauty Awards messi raames sai Bellapierre ohutu ja puhta kosmeetika tiitli järjestikustel aastatel 2009-2018.

Bellapierre on juba välismaal enda ideid levitanud ning jõudnud tunnustatud tegudeni. London fashion weekil osalemine, Londoni Harroldsi kaubamajas ja apteegides esindatus. Bellapierre on ka suurim osaleja maailma tuntuimatel naturaalkosmeetika messidel (näiteks Cosmoprof Milaanos või Natural Health and Beauty Awards Londonis).

Lisaks mineraalkosmeetika olulisusele, pööratakse järjest rohkem tähelepanu ka loomsete koostisosade mitte sisaldumisele ning brändi osalust Cruelty free programmist. Et pakkuda inimestele terviklikku komplekti, on ka Bellapierre enda kohustuseks võtnud programmist osavõttu ning pakkuda laia vegan toodete valikut.

Nende 10.aastaga oleme leidnud endale üle Eesti erinevaid koostööpartnereid, salongid, kosmeetikud, jumestajad ning meie kõige suurem partner Tradehouse, kes kõik on aidanud meie visiooni veelgi rohkemate inimesteni viia.

Sellel aastal kolisime enda esindusega uule pinnale, kus saime enda kontseptsiooni veelgi rohkem esile tuua ning anda ruumile osa brändi iseloomust. Ootame ka teid meie esindusse, kus terve juulikuu tähistame Bellapierre 10.sünnipäeva Eestis, esinduses ja e-poes oleme teile teinud imelised pakkumised!

Loodame, et need 10.aastat on olnud kõigest algus ning saame edasi veelgi kaasagsemalt ning hoogsamalt liikuda.