Lõõgastav päev meie uues esinduses

Lõõgastav päev meie uues esinduses
05.03.2018 Bellapierre

Soovite lõõgastavas keskkonnas mõnda protseduuri läbida, õppida uusi jumestusalaseid nippe või hoopis veeta mõnus tüdrukute õhtu?

Oleme avanud enda uue ja modernse esinduse, mis paistab silma enda uudsusega ja huvitavate elementidega. Nüüd on meil võimalus veelgi rohkem kliente vastu võtta ning pakkuda rahustavat kogemust.

Soovitame sellel aastal teha endale lubadus: võtta enda jaoks rohkem aega. Me kõik väärime rohkem hoolitsust, seega miks mitte kasutada järgnevaid soovitusi meie poolt!?

NanoAsia näohooldusprotseduur endale või koos sõbrannaga – kuna tegemist on ilma süstideta ja vastunäidustusteta loodusliku nahahooldusega, siis tunnete terve protseduuri ajal ennast lõõgastunult. Protseduur aitab taastada naha tekstuuri, leevendada nahal olevaid probleeme ning toidab nahka vajalikkuses koguses. Meie kosmetoloog annab teile nõuandeid nahahoolduse kohta, räägib täpsemalt protseduurist. Rohkem informatsiooni www.nanoasia.ee

Konsultatsioon või jumestuskoolitus üksi või sõbrannaga– miks mitte tulla konsultatsiooni, kus saame leida teile sobivad tooted. Või hoopis veeta paar tundi meie jumestajaga, kes õpetab  kuidas saavutada endale imeilus päeva-ja õhtujumestus kasutades kaasaegseid ja professionaalseid jumestusnippe.

Naistepäeva tulekuga miks mitte teha sõbrannadega mõnus tüdrukute õhtu, kus on võimalik nii jumestust õppida, mineraalkosmeetika kohta nii mõndagi uut õppida ning nahahooldus protseduur läbida. Võtta üks mõnus õhtu enda jaoks kulub alati ära, et taastada enda energia varud.

Mitmetel teil võib olla aga tulemas olulised sündmused, kus soovite ennast tunda enesekindlana ja säravana. Seega soovitame neil hetkedel usaldada ennast professionaalide kätte ning nautida jumestuse protsessi ja tulemust. Selleks saate broneerida aeg meie jumestaja juurde, kes loob teile imeilusa jumestuse teie jaoks erilisele sündmusele.

Lisaks protseduuridele, koolitustele ja jumestusele on võimalus enda lähedast üllata kinkekaardiga. Taoline kingitus annab lähedasele võimaluse enda jaoks aeg võtta ning külastada ühte uuenduslikumat ja lõõgastavamat stuudiot.

Meie hooliv meeskond on alati teile abiks ning aitavad igal sammul.