Meie oleme igatahes teie kingiideedeks ja jõuludeks valmistunud!

Meie oleme igatahes teie kingiideedeks ja jõuludeks valmistunud!
13.11.2017 Bellapierre

Kindlasti on paljudel teil mõttes, mida kinkida enda lähedastele. Jõulukingitus võiks olla midagi unikaalset ning midagi, mis näitaks et hoolite enda lähedasest.

Mineraalkosmeetika on midagi ilusat igapäevaseks, kuid tegelikkuses aitavad mineraalid ka kaitsta ja ravida meie nahka.

Seetõttu pühendame antud blogipostituse sellele, et teie elu lihtsamaks teha ning toon mõned huvitavad kingiideed teieni.

Läbimõeldud kingikott

Miks mitte valida mõni kindel tootekategooria ning lisada kingikotti vastavad tooted. Näiteks, kui inimesele meeldib lihtsus ning mugavus, siis miks mitte lisada kingikotti HD primer (lisab niisutust, täitab poorid ja miimikakortsud)+jumestuspõhi (nr 1 toode, annab katvuse, sealjuures jättes kerge tunde nahale ja ravides nahaprobleeme)+puudripintsel+peitepintsel. Sellisel viisil saab lähedane kõik vajalikud tooted, et tagada väga minimaalne jumestus igapäevaseks ajaks. Samuti, miks mitte tulla meie esindusse ning saate meilt info flaierid, mida lisada samuti kingikotti ning võime teie lähedasele kokku leppida konsultatsiooni, kus ta saab nippe, kuidas neid tooteid kasutada.

Silmapaistev huulekombo

Kas teie lähedasele meeldib rõhutada enda huuli? Sellisel juhul soovitame kinkida mõni põnev huulekombo, mida saab ta kasutada kasvõi igapäev. Näiteks valida matt huulepulk, sinna juurde Kiss Proof Lip finish, mis lisab huultele lisaniisutust ning annab huultele ilusa sära. Väga lihtne, kuid kindlasti midagi, mis jääb meelde. Kas teadsite, et meie matt huulepulgad on võitnud rahvusvahelise Natural Health Beauty Awards sellel aastal?

Viimase hetke kingiidee

Üks kõige populaarsemaid tooteid on kindlasti meie erinevad komplektid, mis sisaldavad juba kõike mida vaja, et luua ilus ja täielik jumestus. Kui te pole päris kindel, mida teie lähedane kasutab või soovite talle lihtsalt teha kingituse, millega ei saa te mööda panna, siis komplekt on kindel valik. Samuti võtab komplekti valimine vähe aega, kuna sobivad toonid on juba teie eest kokku pandud! Kas teadsite, et Bellapierre Cosmetics on Eestis ainuke mineraalkosmeetika, kes pakub taolisi komplekte? Unikaalne ja tabav!

Kas teie lähedane on jumestuse armastaja?

Bellapierre jumestajad viivad läbi ka individuaalseid jumestuskoolitusi, kus inimesel on võimalik õppida juurde jumestusnippe, sealjuures kasutada tooteid, mida kasutati sellel aastal ka London Fashion showl modellidele jumestuse tegemiseks. Kui olete Londonis, siis miks mitte läbi astuda maailma kuulsamas kaubanduskeskuses Harrods, kus on esindatud ka Bellapierre bränd.  Individuaalse koolitusega kingid lähedasele teadmisi, mida ta saab ka edaspidi rakendada ning iial ei tea, äkki areneb sellest välja midagi suuremat!