Miks on oluline kasutada jumestaja abi ning millise erinevuse see annab tähtsal sündmusel?

Miks on oluline kasutada jumestaja abi ning millise erinevuse see annab tähtsal sündmusel?
15.04.2018 Bellapierre

Kätte hakkab jõudma aeg, mil erilised sündmused võtavad aset nii mitmelgi inimesel. Paljud kasutavad selleks eriliseks päevaks professionaalset jumestajat, kuid mitmed proovivad ise endale kaunist jumestust saavutada.

Kuid miks on üldse oluline kasutada jumestaja abi ning millise erinevuse see annab tähtsal sündmusel?

  1. Parimate külgede rõhutamine

Iga inimese välimus on erinev ning seda tuleb silmas pidada tehes ka jumestust. Professionaalne jumestaja teab milliseid külgi rõhutada, et välja tuua sinu kõige paremad küljed. Näiteks, kuidas kontuurida, et välja tuua naiselikud näojooned? Samuti teab jumestaja kõige paremini, kuidas varjata viimasel hetkel tulnud vistrikut või unetust ööst tekkinud tumedaid silmaaluseid. Kui soovid olla kindel, et kogu jumestus sobiks sinu näokujuga ning isegi viimasel hetkel tekkinud ootamatused ei tekitaks muret, siis soovitame kasutada just professionaali abi.

  1. Fotodeks valmis

Oluline on näha kaunis välja nii piltidel, kui ka päris elus. Kuidas saavutada aga tulemus, mis oleks naturaalne, kuid samal ajal efektne ka fotodel ning kestaks terve päeva/õhtu? Siinkohal on oluline kasutada tooteid, mis oleksid kerge koostisega, kuid sealjuures tugeva pigmendiga. Kas teadsite, et punane huulevärv must-valgetel fotodel näeb välja hoopis tume hall? Kui ei, siis võib-olla tuleks kaaluda jumestaja abi, et saavutada sobib tulemus nii ürituseks kui ka fotodeks.

  1. Valmistu juba eelnevalt

Kõikide pruutide jaoks on väga oluline proovijumestus. Proovijumestuse käigus oskab jumestaja öelda, millele peaks rõhku pöörama, et nahk näeks enne erilist sündmust veelgi parem välja, mis omakorda mõjutab ka jumestuse tulemust. Näiteks, kui on väga kuiv nahk, siis peaks soovitama niisutavamaid tooteid või seerumeid. Samuti kui nahk on väga kestendav peaks rohkem tähelepanu pöörama näiteks koorimisele. Neid asju märkab jumestaja proovimeigis ning oskab klienti suunata. Enda naha eest hoolitsemine on enne erilist sündmust oluline, kuna sellisel juhul näeb nahk säravam välja, jumestus on ühtlasem ning kauapüsivam. Omaltpoolt soovitame enne jumestust läbida protseduur, mis annab nahale niisutust, ühtlustab näotooni ning lisab tervislikku kuma. Meie stuudios pakume võimalust läbida NanoAsia protseduur, mis sobib igale vanusele ja nahatüübile ning annab nahale just taolise efekti. Ideaalne pakett koos jumestusega!

  1. Stressi vaba päev

Üks asi on saavutada imeilus tulemus igapäevaselt, kuid teha seda ka erilisel sündmusel, kus tegemist on tõenäoliselt tiheda ning üldjuhul rohkem närveerimist täis päevaga, siis võta see päev enda jaoks ning usalda ennast professionaali kätte, kes saab ainult sulle keskenduda.

  1. Sobivus sinu ja riietusega

Kaunis jumestus ei tähenda ainult veatut nägu, vaid ka sobivust inimese endaga ning muidugi sobivust riietusega. Vahel võib ette tulla, kus soovitakse jumestust, mis varjab inimese enda ilu ning mis ei pruugi kokku sobida riietusega. Seega, et kogu tulemus oleks terviklik, siis tasuks mõelda jumestaja peale, kes oskab kõiki neid aspekte silmas pidada ning soovitada jumestust, mis sobiks ideaalselt!

  1. Tootevaliku olemasolu

Kas teil on olemas tooted, et saavutada naturaalne glowy-look, suitsusilm või hoopis tooted mis sobivad teie nahaga ka siis, kui nahk on tavalisemast kuivem või rasusem? Kui tegemist on väga kuiva nahaga, siis soovitame näiteks kasutada taimseid õlisid või vitamiine sisaldavaid tooteid, et lisada ilus sära ja kuma. Kui aga tegemist on väga rasuse nahaga, siis soovitame pigem kasutada matistavaid tooteid, mis ei lase nii kiirelt rasul esile tulla. Professionaalsel jumestajal on lai tootevalik, mistõttu on võimalik jumestust teha vastavalt sinu nahatüübile ja oludele.

Erilise päeva jooksul soovime me kõik tunda ennast imeliselt ning seetõttu tasub kaaluda just professionaalse jumestaja peale, kes oskab sinu ilusaid külgi rõhutada ning lasta sul nautida seda ilusat päeva.

Kui teilgi on tulemas eriline sündmus, kus soovite imeline välja näha, siis broneerige meie juures aeg juba täna! Selleks broneerige aeg läbi kodulehe või kirjutage meile [email protected]