Milline on pehmete ja hooldatud huulte saladus?

Milline on pehmete ja hooldatud huulte saladus?
01.08.2018 Bellapierre

Suve kuumus võib huuled muuta tundlikumaks ning kuivemaks kui tavapäraselt. Seepärast on oluline neid hooldada ning kasutada tooteid mis aitavad huultel paista alati pehmed ja terved. Toome teieni neli nippi, kuidas huuli jumestuseks ette valmistada ning kuidas neid rohkem esile tuua.

#1 Vee tarbimine

Kuumade ilmade korral võime kaotada rohkem vett enda organismist, mistõttu tuleks seda kindlasti tasakaalustada vee tarbimisega, mis aitab kehas hoida vedelike tasakaalu. Seega hoidke veepudel ikka enda ligi!

#2 Huulepalsam

Õige huulepalsam, mis niisutab ning kaitseb päikese käest peaks olema üks kindel toode meigikotis! Soovitame kasutada Bellapierre huulepalsamit, kuna sisaldab rohkelt taimeõlisid ning vitamiine. Samuti sisaldab looduslikku päikesekaitset tänu tootes sisalduvatele mineraalidele, et meie huuled oleksid ka kuuma päikese eest kaitstud.

#3 Lisa värvi

Tooni lisamine huultele toob momentselt näole rohkem värskust ning sära. Kui soovite pisut värvi lisada võite huultele õrnalt tupsutada mineraalset Bellapierre huulepulka, jättes kogu üldise mulje siiski loomulikuks. Kui vajate aga kauapüsivat huulepulka, siis soovitame eelkõige kasutada matte huulepulki, mis kinnituvad huule pinnale ning peavad terve õhtu jooksul vastu!

#4 Kerge sära

Igapäevaselt võite lisada ka lihtsalt läbipaistvat huuleläiget! See annab illusiooni täidlastest huultest ning annab lisasära. Huuleläike lisamine on ideaalne ka nende jaoks, kes ei soovi huultele värvi tuua, vaid soovivad enda naturaalseid huuli lihtsalt rohkem esile tuua. Lisaks on huuleläige praegu ka ilumaailmas väga trendikas!

Katsetage neid nippe ning ootame teid ka meie esindusse, kus saaksime koos valida teile sobiva huuletoote ning tooni!