Moelava trendid

Moelava trendid
01.12.2017 Bellapierre

Toome teieni hetke trendid otse moelavadelt, et saaksite aasta lõpetada julgelt ning säravalt.

Moelavadel olevad jumestused kujundavad meie igapäevaseid jumestuse tegemisi ning trende rohkem, kui arvata oskate. Modellide peal ellu toodud meigitrende võib väga lihtsasti võtta kasutusele ka igapäeva ellu, kui mõnda elementi muuta või endale mugavamaks muutes.

Üks paljude lemmikuid ja lihtsamaid jumestustrende on Nude make-up look, teisisõnu jumestus on naturaalne ning rõhub meie nooruslikkusele ja tervele nahale. Selleks sobib väga ilusti BB kreem, mis annab nahale niisutust ning loomuliku kuma nahale. Seejärel soovitan nahale kanda veidi põsepuna, mis tooks nahale kerge õhetuse. Selleks võite kasutada kas mineraalset põsepuna ning õrnalt põsepuna pintsliga põsesarnadele kanda. Kui aga soovite jätkata kreemiste toodetega, siis võite näpudega peale kanda põse- ja huulevärvi ning näppudega õrnalt põskedele tupsutada.

Kindlasti käib selle looki juurde loomulik kulm. Selleks soovitame esmalt kulmud täita kulmupigmendiga, kuna see jätab väga naturaalse ja õrna tulemuse. Seejärel soovitame kulmud läbi kammida värvitu kulmu-ja ripsmetužžiga, kui soovite luua veelgi naturaalsemat tulemust, siis võite kulmud kammida ülespoole.

Ükski look ei ole täielik, kui pole lisatud natuke lisarõhku huultele. Kuna selle jumestuse juures on oluline loomulikkus, siis võite lisada sama huule- ja põsevärv ka huultele. Selleks võite õrnalt värvi huultele tupsutada.

Väga kerge ja särava välimusega jumestus!

Teine üks praeguseid trende moelavadelt on teravam koopajoon ehk cut crease. Selleks soovitame kasutada Bellapierre pigmente, kuna tegemist on väga tugeva värvipigmendiga, millega on lihtne rõhutada koopajoont. Kõigepealt kanda hajutuspintsliga soovitud pigmenti koopajoonele, seejärel kasutada peitekreemi ehk make-up base, et puhastada silmalaug ning teha koopajoon teravamaks. Selleks tuleb lihtsalt peitekreemi kanda pintsliga ühtlaselt üle kogu lau ning kinnitada mineraalse jumestuspõhjaga. Seejärel võib kanda soovitud pigmenti üle silmalau, et tuua rohkem dimensiooni ja põnevust silmadele.

Selline silmameik vajab küll harjutamist, aga mida rohkem praktiseerida, seda rohkem saate tehnika kätte.

Jõulupidudeks on veel pisut aega, seega proovige juba täna neid trende järgi ning saate jõulupidudel särada.

Või kui soovite professionaali abi, siis pange meie juures jumestusse aeg kinni ning paneme teid üritusteks särama!