„No make-up“ makeup look

„No make-up“ makeup look
07.02.2018 Bellapierre

Igapäevaselt soovime lihtsat, kiiret, loomulikku ning samal ajal säravat jumestust. Kuidas seda, aga saavutada ilma, et peaks omama tohutus koguses tooteid? Siinkohal soovitame kasutada tooteid, mis on multifunktsionaalsed. Sellisel viisil säästate enda aega ning rahakotti.

Esimesena soovitame kasutada primerit. HD Primer on tihitpeale toode, mille peale enamus naised ei mõtle ning mille vajalikkus on paljudele teadmata. Seega, primer on selle jaoks, et valmistada nahka ette jumestuseks. Primeri funktsioon oleneb täiesti tootest individuaalselt. Bellapierre HD Primer aitab täita poore, miimikakortse, annab nahale lisaniisutust ning aitab jumestusel kauem peal püsida.  „No make-up“ lookis pigem jälgida, et kanda toodet täpselt nii palju nagu meil tegelikult vaja on.

Seejärel kanda suure puudripintsliga või kabuki pintsliga nahale mineraalpuudrit. Mineraalpuuder ühtlustab nahatooni, peidab punetuse ning annab terve ja loomuliku lõppviimistluse. Kui soovite mõningatesse kohtadesse rohkem katvust, siis soovitan kasutada peitepintslit. Sellisel juhul saate intensiivsema katvuse just nendele kohtadele.

Kulmud raamivad meie silmi ning teevad kogu jumestuse terviklikumaks. Seetõttu natuke rohkem rõhku tuua enda kulmudele võib muuta terve lõpptulemuse. Kes soovib aga veelgi rohkem naturaalsemat kulmu luua, siis soovitan pärast värvitu kulmutuššiga kulmud ülespoole kammida. See jätab sundimatu mulje.

Silmameik on midagi, mida inimesed üldjuhul igapäevaselt ei tee, küll aga natuke rõhku silmadele tuues, võib see kogu jumestuse veelgi säravamaks muuta. Seega soovitan pruuni tooni hajutuspintsliga kanda koopajoonele, et rõhutada silmi. Seejärel muidugi kanda ripsmetušši, mis avab veelgi rohkem meie silmad.

Kui palju teie igapäevaselt põsepuna või päikesepuudrit kannate? Võib-olla mitte paljud, kuid lisasära aitab see kohe kindlasti tuua. Seega võtke paar lisasekundit ning lisage põskedele suunaga ülespoole põsepuna ja/või päikesepuudrit.

Ja ongi „no-makeup“ look olemas! Miks mitte võtta enda jaoks hommikul natuke rohkem aega ning seeläbi tunda ennast terve päev enesekindlalt ning säravana!?

Proovige järgi ning mida rohkem harjutate, seda kiiremini saavutate igapäevaselt jumestuse!