Õige nahahooldus on ilusa jumestuse aluseks

Õige nahahooldus on ilusa jumestuse aluseks
21.12.2017 Bellapierre

Talvisel perioodil võib meie näonahk muutuda tundlikumaks, kui varem. Seetõttu on oluline nahka õigesti hooldada ning seeläbi kasutada tooteid, mis on nahasõbralikud.  „Õige nahahooldus on ilusa jumestuse aluseks“

Samuti pühade perioodil on tavapärasemalt rohkem tegevusi, stressi ning erinevaid üritusi. Mistõttu on väga oluline sellisel perioodil enda nahahooldusele rohkem rõhku pöörata.

Nahahooldus peaks olema nahasõbralik, mis tähendab, et koostisained on ohutud ning ei kahjusta meie nahka. Sünteetilised koostisained võivad tekitada meie nahal ärritust ja sügelust. Seetõttu anname mõned soovitused, kuidas kõige efektiivsemalt oma nahka hooldada ning mida silmas pidada.

Nahka tuleks puhastada igal hommikul ja õhtul, et eemaldada näolt jumestus ning kogunenud mustus. Isegi, kui te ei kanna päeva jooksul jumestust, siis erinevad välisfaktorid võivad samuti meie nahale mustust lisada. Seetõttu on oluline nahka puhastada isegi, kui me otseselt jumestust ei kanna.

Kõigepealt soovitame kasutada näopuhastuspiim, mis peaks olema samal ajal ka niisutav, ei tohiks tekkida nö kiskuvat efekti. Võite toodet kanda vatipadjaga või kanda niiskele näole õrnalt masseerides ja seejärel veega nägu üle loputada. Seejärel soovitan kasutada toonikut, et toniseerida nahka ning puhastada nägu maksimaalselt. Toonik annab näole värskus tunnet, kuna näiteks Bellapierre Precious Sapphire toonik sisaldab kurgi, mee ja kummeli ekstrakti.

Iganädalaselt on oluline enda nägu koorida, et eemaldada surnud naharakud ning mustus, et need ei hakkaks ummistama poore. Kui mustus koguneb pooridesse, siis võivad tekkida nahaprobleemid, nagu näiteks akne ja põletikulised kohad. Pange koorijat valides tähele, et see ei oleks teie naha vastu liiga karm, kuna see võib ärritada probleemset ja tundliku nahka veelgi.

Bellapierre Precious Fascial 24K Gold peel tuleks peale kanda niiskele näole põhiliselt T-tsooni ning õrnalt masseerida toodet näole. Mõne hetke pärast võite näha väikeseid surnud nahatükke, misjärel tuleks toode veega maha loputada. Tegemist on väga õrna tootega naha vastu, mistõttu see ei ärrita nahka, vaid aitab regulaarselt eemalda mustuse ning ühtlustada samm sammu haaval nahatooni.

Meie pakkumine detsembrikuuks Precious Facial 24K Gold peel + 24K Gold puhastuspiim + Bellapierre mineraalne huulepulk = 92€ (Kaubamaja hind 285€)

Viimaseks sammuks oleks näo niisutamine, et anda nahale vajalikud vitamiinid ning et nahk oleks elastne. Praeguse hooaja tõttu võib nahk muutuda eriti kuivaks, mistõttu regulaarne niisutamine annab nahale vajalikus koguses niisutust, et nahal ei hakkaks tekkima kestendused. Precious AM Moisture Cream sisaldab ka E vitamiini, mis aitab nahal toota kollageeni. See omakorda aitab näiteks silmapiirkonnas oleva nahatooni teha ühtlasemaks.

Meie pakkumine detsembrikuuks  Sapphire Moisture Cream + Sapphire toonik + Bellapierre mineraalne huulepulk = 95€ (Kaubamaja hind 299€)

Seega hoolitsege enda naha eest ning seda õigete toodetega. Või miks mitte lisada need tooted kellegi kingikotti!

Kõiki neid pakkumisi võite leida meie esindusest Odra 16!