Olete märganud, et jumestus ei näe mõnikord nii ühtlane välja?

Olete märganud, et jumestus ei näe mõnikord nii ühtlane välja?
23.11.2017 Bellapierre

Olete märganud, et jumestus ei näe mõnikord nii ühtlane välja? Või mõnda toodet on väga raske hajutada ja peale kanda?

Tihtipeale võib nendeks põhjusteks olla just pintslid. Vale funktsiooniga, halvasti hooldatud või ebakvaliteetne pintsel võib muuta jumestuse väljanägemist väga suurel määral.

Millega kannate peale näiteks mineraalpuudrit?

Soovitame kasutada suuremat puudripintslit, mis annab ühtlase tulemuse ning samal ajal kiirendab puudri peale kandmist selle suuruse tõttu. Pintsliga teha pigem tõmbavaid liigutusi ning suunaga üles poole. Sel viisil saate iga puudri osakese pintslilt kätte ning samal ajal ei ärrita nahka tugevate tõmmete tõttu.

Kas olete mõelnud, et pintsleid mitte pestes levitate tegelikkuses pisikuid pidevalt edasi? Seetõttu soovitame kord nädalas või kahe nädala jooksul pintslite pesu ikkagi ära teha.

Soovite rohkem katvust?

Selleks kasutada intensiivsemat pintslit ehk näiteks Bellapierre peitepintslit. Mitmeid kordi on meilt küsitud, milleks on vajalik peitepintsel? Vastus on väga lihtne! Kuna peitepintsel on tunduvalt väiksem ning tihedama harjastega, siis tulemus on samuti intensiivsem ja katvam. Jumestuse tegemisel kasutame alati lisaks ka peitepintslit ning pigem teeme tupsutavaid liigutusi, et kindlalt kinnitada mineraalid nahale ning saavutada katvam tulemus.

Mitmetel koolitustel on põhiküsimus, kuidas saavutada hajutatud silmajumetus?

Jällegi on väga oluline õige pintsel. Lapikuma pintsliga on parem lauvärvi peale õrnalt tupsutada, et saavutada intensiivsus. Kuid kui kasutada kohevamat pintslit, siis on võimalik ääred hajutada, nii et kõik näeks välja ühtlane ning professionaalne. Silmajumestuse juures on väga oluline, et pintslid oleksid võimalikud pehmed, et ei ärritaks silma ning et tulemus oleks üldvaates pehme ja hajutatud.

Bellapierre on osa ka Cruelty Free programmist, mis tähendab, et ei kasutata loomade karvu ega katsetata tooteid loomade peal!

Seega vaadake enda pintslid hoolega üle ning võib-olla on teilgi vaja enda pintslite kogu uuendada!

Lisaks kingiidee jõuludeks

Inimesele, kes alles alustas jumestamisega ning seetõttu ei oma kõiki vajaminevaid pintsleid või hoopis kellelegi, kes armastab palju reisida, sobib väga hästi pintslite komplekt. Väga lihtne, kuid midagi mis kindlasti leiab palju kasutust!