Pigmentide kasutamine on lõbus ning loov protsess!

Pigmentide kasutamine on lõbus ning loov protsess!
22.08.2017 Bellapierre

100% mineraalsed värvipigmendid on multifunktsionaalsed, kuid samal on nad ka head meie nahale sisaldades ainult naturaalseid mineraale. Silma tundlikkus võib olla probleemiks paljudele naistele, mistõttu peab oleme eriti tähelepanelik missuguseid tooteid silmadel kasutada. Bellapierre värvipigmendid ei sisalda kunstlikke lõhna-, värvi- ega säilitusaineid, mis ongi need ained mis võivad silma tundlikkust tekitada.

Anname siinkohal mõned huvitavad nipid pigmentide kasutamise kohta:

Päevane lauvärv – paljud naised soovivad päevaseks ajaks lihtsat ning tagasihoidlikku silmajumestust. Mistõttu on ideaalne heleda pigmendi kasutamine sellisena nagu see on üle kogu silmalau. Kindlasti on oluline, et kasutada lauvärvipintslit ning teha sellega tupsutavaid liigutusi, et tulemus oleks ühtlane ning et pigmendi osakesed ei lendeks ringi.

Matt ja kauapüsiv lauvärv – kui segada pigmenti meigibaasiga saab tulemuseks ilusa mati lauvärvi tooni, mis samuti teeb pigmendi peale kandmise palju lihtsamaks. Eriti neile, kes pole harjunud tegema silmajumestust. Samuti, kui on soov luua kauapüsiv, kuid samal ajal ka sädelev tulemus, siis soovitame enne pigmendi kasutamist silmalaule kanda meigibaasi. Tulemus on õhtuseks jumestuseks eriti pilkepüüdev!

Lainer – kui on soov silmadele rohkem rõhku tuua, siis ideaalne variant selleks on laineri tegemine. Selleks kasta laineripintsel vette ning seejärel võta pintsliga soovitud toon ning loo lainer. Kui pole laineri tegemisega harjunud, siis soovitame kõigepealt luua peenike joon ripsmepiiril ning seejärel visuaalselt pikendada alumist ripsmejoont. Kindlasti pidada meeles, et mida visuaalselt väiksem silm, seda peenem tuleks ka hoida lainerijoon.

Silmapliiats – silmapliiats on väga hea viis rõhutada õhtusel ajal enda silmi, kuid andes silmadele pigem pehmem mulje. Et saavutada silmapliiatsi efekt, tuleb soovitud pigment segada meigibaasiga, kuid pigem lisada rohkem meigibaasi kui pigmenti, et konsistents oleks õige. Seejärel laineripintsliga kanda see limaskestale või ripsmepiirile. Päevasel ajal sobib ka ideaalselt pruun pigment, et saavutada pehmem välimus.

Huuleläige – kohati võivad meie huuled olla kuivemad, kui seda eelistaksime. Seetõttu on väga hea viis niisutuse lisamiseks segada huulepalsam soovitud pigmendiga. Kuna pigmentide värvivalik on väga lai, siis leiab igaüks endale sobiva värvi. Samuti, kui on soov lisada huultele rohkem läiget, siis miks mitte segada soovitud pigment värvitu huuleläikega!

Põsepuna – Kõige harmoonilisema tulemuse saab, kui jumestuses kasutada ühte tooni mitmes kohas. Näiteks samat tooni, mis on huultel võib kasutada ka põskedel, et luua just seesama harmooniline tulemus. Samal ajal hoiad meigitoodete kohapealt ruumi kokku.

Highlighter / kontuur – kontuurimine ja highlighter on praegusel ajal väga populaarne, kuna see lisab meie näole dimensiooni ning rõhutab meie ilusaid naiselikke jooni. Kasutades matti pruuni pigmenti saavutad väga ilusa, kuid samal ajal loomuliku kontuurimise. Ning kui kasutada heledat pigmenti, näiteks rohkem sädelevamat, saab rõhku tuua põsesarnale, ninale ning kulmule.

Ripsmetušš – nii mitmedki kliendid on meilt küsinud julgemat ripsmetušši tooni, nagu näiteks rohelist või sinist. Sellisel juhul on ideaalne võimalus nendele loovamatele naistele pakkuda võimalust kombineerida soovitud tooni pigment läbipaistva ripsmetuzziga.

Küünelakk – vastavalt hooajale, muutuvad ka meie eelistused küünelaki värvi suhtes. Väga unikaalse tooni saavutab, kui segada läbipaistev küünelakk soovitud pigmendiga.

Pigmentide kasutamine on lõbus ning loov protsess, mistõttu saab nende kasutamisega kõik hakkama. Tuleb ainult leida see kõige sobivam viis ning julgelt värve proovida!