Suvine ettevalmistus

Suvine ettevalmistus
12.06.2018 Bellapierre

Suvised päevad hakkavad lähenema, mil ilmad on soojemad, ees on rohkem põnevaid sündmusi, päevad viivad meid randa ning ujuma. Kuidas aga nendel soojadel ja kiiretel päevadel näha välja veatu ning olla kindel et jumestus näeb igas olukorras imeilus välja?

Toome välja mõned olulisemad punktid, mida suvepäevadel silmas pidada, et saavutada endale jumestus, mis näeks terve päev imeline välja.

1. Vee joomine

Tegemist võib olla küll pidevalt korrutatud ideega, kuid tegelikkuses on vee joomise kasulikkuses tõetera sees.
Vesi mitte ainult ei aita organismil paremini toimida, vaid aitab ka nahasse tagasi tuua niisutust ning seeläbi näeb nahk säravam, ühtlasem ning toidetud välja.

Samuti aitab vesi kehast välja viia toksiine, puhastades seeläbi meie organismi ja nahka. Suvepäevadel on eriti oluline, et tarvitaksime piisavalt vett, et liigne päike ei tekitaks migreeni või dehüdratsiooni.

2. Õige nahahooldus

Kui nahk on puhas, siis jumestus näeb nahal välja palju ühtlasem ning samuti püsib paremini. Kui näonahk on näiteks koorimata, võib nahal esile tulla kestendus, mis annab glowi nahale vastupidise tulemuse. Samuti, kui nahale on jäänud vana jumestus, siis pidevalt uue jumestuse peale kandmine tekitab nahal raske tunde ning samuti võib jumestus päeva jooksul ebaühtlaseks muutuda. Seega pöörake rohkem tähelepanu, et nahk oleks hooldatud ning niisutatud.

3. Toode, mis sisaldab SPF

Suvisel ajal üks oluline aspekt jumestuse juures on päikesekaitse olemasolu. SPF-iga toode kaitseb meid liigse päikese käest, mis võib nahale tekitada pigmendilaike, kiirendada kortsukeste tekkimist või rikkuda naha tekstuuri. Mineraalsete jumestustoodetes on mineraalid, nagu näiteks tsinkoksiid ning titaaniumdioksiid, mis on füüsikalised päikese blokaatorid, mis aitavad seetõttu kaitsta meie nahka liigse päikese käest.

4. Glow lisamine

Üheks suve põhilisemaks jumestustrendiks on sära lisamine, mis annaks nahale kerge glow. Eriti hästi on antud tulemust näha päikese käes ning annab jumestusele midagi ekstrat.

Bellapierre tootevalikus on 100% mineraalsed päikesepuudrid, mida on võimalik segada näiteks kehakreemiga, mida saate kanda üle kogu keha, et anda tervislikku kuma nahale.

Kui soovite lisaks põsesarnadele rõhu toomisele lisada veelgi rohkem sära, siis võite päikesepuudrit segada huulepalsamiga. See annab huultele kerge sära, kuid samal ajal aitab huulepalsam niisutada huuli.

5. Veekindel silmajumestus

Mida soojemad ilmad ning rohkem rannas käimist, seda keerulisemaks muutub silmajumestuse tegemine. Eriti kui on plaanis minna edasi õhtusele üritusele.
Siinkohal tuleb kindlasti kasuks veekindel silmajumestus, mis ei tuleks soojasid ilmu nautides koheselt maha. Siinkohal soovitan kõigepealt kanda silmadele mineraalset puudrit, mis esiteks aitab ühtlustada nahatooni ning samuti annab veekindla põhja. Seejärel soovitan õrna kihina kanda makeup base, mis aitab mineraalsel pigmendil veelgi paremini kinnituda tänu selle kreemjale tekstuurile. Samuti annavad mineraalsed lauvärvid maksimaalse pigmendi, kuna neid ei ole segatud mõne sünteetilise täiteainega.

Kui soovite aga veelgi täpsemalt õppida ja näha, kuidas sellist jumestust saavutada, osalege 20.juunil kell 18:00 toimuval workshopil, kus näitame tehnikaid ja nippe kuidas mineraalkosmeetikat peale kanda, milliste toodetega neid kombineerida ning kuidas saavutada suvine ja särav jumestus.

Registreerige ennast läbi [email protected], meie facebookis Bellapierre Estonia või telefoni teel +372 555 00 495