Tähelepanu kõik jumestuse armastajad

Tähelepanu kõik jumestuse armastajad
02.08.2017 Bellapierre

Kaua oodatud õhtujumestuse koolituse registeerimine on alanud. Meilt on paljud naised küsinud, kuidas kontuurida, kuidas saavutada need naiselikud põsesarnad ning teine oluline küsimus, kuidas saavutada kerge aga pilkepüüdev silmajumestus. Tulime Teile vastu ning panime need kaks teemat kokku ühte koolitusse.

Kõigi tähelepanu püüdnud kontuurimine on midagi, millega saame rõhutada veelgi enda ilusaid naiselikke näojooni või hoopis midagi, millega näojooni hoopis pehmendada.

Siinkohal on paar väga lihtsat nippi, mida meeles pidada. Kui soovime näole rohkem sügavust tuua, siis kasutame enda nahatoonist paar tooni tumedamat kontuurvärvi. Kui aga soovime näos midagi esile tuua, siis kasutame enda nahatoonist paar tooni heledamat kontuurimisvärvi.

Iga näokuju on erinev, mistõttu peab tähelepanu pöörama igale näole individuaalselt ning seeõtttu on ka võimalusi kontuurimiseks väga mitmeid.

Kes meist ei tahaks endale ilusaid rõhutatuid põsesarnu. Annan siinkohal Teile ühe väga hea nipi. Kandke tumedamat tooni põsesarna alla, et rõhutada põsesarnu, aga et veelgi neid välja tuua minge paar sammu edasi. Kandke eelnevast kontuurimistoonist veel paar tooni tumedamat kontuuri põsesarna alla-juuksepiiri juurde. See tekitab illusiooni veelgi defineeritumatest põskedest.

Kontuurimisega saab saavutada kerge päevameigi, andes näole sära ja dimensiooni. Näiteks meie üks lemmikumaid nippe on lisada heledat tooni silma sisenurka ja kulmu alla, see tekitab automaatselt hommikuti särava ja rohkem ärkvel oleva mulje.

Ning muidugi saab kontuurimisega minna kuni õhtumeigini välja. Muuta huuli näiteks lopsakamaks, kandes alahuule alla näiteks tumedamat tooni. Kiire ning efektiivne!

Koolitusel näitame Teile veel, kuidas saavutada kerget defineeritud silmameiki päevasel ajal ning kuidas minna sellest paar sammu edasi, et saavutada klassikaline kuid samas võrgutav silmameik.

Võte, mida tutvustan lähemalt ka koolitusel, on kuidas tuua silmadele rohkem rõhku ning kuidas muuta need sügavamaks. Nipp, mida saate juba kodus harjutada, kandke tumedamat tooni koopajoonele, et rõhutada silmi veelgi ning miks mitte tuua sama toon alumisele ripsmepiirile, et saavutada harmooniline ja võrgutav silmameik.

Väga lihtne aga jällegi annab jumestusele niivõrd palju juurde!

Kontuurimise ja silmajumestuse kohta on meil nippe veel palju ning seda kõike saame Teiega jagada juba 16.08 toimuval õhtujumestuse koolitusel.

Kõik, kes tahavad osata iseedale jumestust teha ning näha igal üritusel imeilus välja, siis registeerige end emaili teel [email protected]

Koolituse hinnaks on 35€.