Täiuslik punane huul

Täiuslik punane huul
03.11.2017 Bellapierre

Seoses pühadega on tulemas üritused täis glamuuri. Kõik soovime näha neil sündmustel natuke rohkem pidulikud, kui muidu. Kui aga pole nii kogenud jumestaja, siis täiuslikku jumestust võib olla raske saavutada.

Seetõttu räägime täna, kuidas muuta terve jumestus paari sammuga erilisemaks tuues rõhku huultele.

Kui palju muudab punane huul?- Väga palju! Õige toon punast toob näole sära ning värskust.

Praegusel perioodil võivad huuled olla tundlikumad kui muidu. Mistõttu soovitame enne huulepulga peale kandmist kasutada huulepalsamit ning üleliigne vahetult vatipadjaga eemaldada. Seejärel kanda peale mineraalset huulepulka, mis samal ka niisutab huuli.

Usume, et paljud on teist märganud, et punane huulepulk muudab hambad visuaalselt veel valgemaks. Miks see nii on?

Punaseid huuletoone on mitmeid, kui need mis on sinise alatooniga, mitte kollase või oranži, toovadki valgemad hambad esile. Näiteks Bellapierre mineraalne huulepulk Ruby on sinise alatooniga, mis jätabki mulje valgematest hammastest ning samal ajal annab ilusa sära huultele.

Nendele, kes armastavad matte huuli ning rohkem sügavamat punast tooni, siis soovitame proovida Bellapierre Kiss Proof Lip Crème 40`s red. Punase huule puhul on oluline, et joon oleks puhas ning täpne. Seetõttu kanda huuletooni peale pintsliga, mis on peenike ja annab võimaluse luua puhta joone. Kõigepealt pintsliga teha huulekontuur, seejärel värvida seest ning viimaks võib peitekreemiga käia üle väline huulekontuur.

Kes ei ole harjunud mati huulepulgaga, siis Lip Finish muudab mati huulepulga kandmise mugavamaks ning lisab lisaniisutust.

Soovid veelgi rohkem pidulikust?

Miks mitte kanda huultele veel säravat pigmenti soovitud tooniga? Piduliku valguse käes on tohutult ilus, kui kanda huultele heledat pigmenti huulte keskele ning ülahuulele, see teeb samuti illusiooni suurematest huultest.

Proovige järgi ning andke julgelt teada, kuidas tulemus meeldis!