Silmad on meie hingepeegel

Silmad on meie hingepeegel
27.01.2018 Bellapierre

Valentinipäev on kindlasti üks nendest päevadest, mil soovime ennast tunda veelgi enesekindlamana ning rohkem tähelepanu pöörata enda välimusele. Mõned väikesed sammud juba võivad esile tuua meie kõige ilusamad näojooned.Seega anname teile mõned soovitused, kuidas paari lihtsa sammuga lisada enda välimusele veelgi rohkem sära ning värskust.

Põsepuna harmoonia
Loomult on meie põskedel õrn õhetus. Jumestuse tegemisel, kui ühtlustame näotooni, võib see aga ära kaduda. Seega on hea võimalus lisada natuke värvi põsepuna näol. See annab meie nahale värskust, noorusliku efekti ning annab nahale tervema mulje. Soovitan põsepuna lisada kergelt suunaga ülespoole, et see tooks põsesarnad rohkem välja ning tekitaks lifting efekti. Kui ei tea päris täpselt, mis tooni huulepulka kasutada, siis üks hea nipp on segada huulepalsam põskedel kasutatud põsepunaga. Selle abil saavutad kindla peale harmoonilise tulemuse ning lisab vajalikus koguses niisutust huultele.

Sädeluse lisamine
Kogu jumestuse teeb terviklikuks, kui lisada mõningatesse kohtadesse natuke sära. See toob koheselt rohkem näole rõhku ning toob esile meie kõige ilusamad näojooned. Sära võite lisada näiteks põsesarnadele, silmanurka, ülahuulele, kulmu alla ning ka ninale. Silmanurka sära lisades toote rohkem rõhku just silmadele ning tekib efekt suurematest ja avatumatest silmadest.

Silmad on meie hingepeegel
Pole saladus, et silmad on meie suurim hingepeegel. Valentinipäeval on silmad ühed olulisemad jumestuse osa, mistõttu ärge unustage ka silmadele rõhku pöörata.
Kuidas luua silmajumestus, mis tooks silmadele rõhku, kuid sealjuures ei tooks tähelepanu ära meilt endalt. Üks lihtsamaid viise selleks on kanda koopajoonele tumedamat tooni, et rõhutada silmakuju. Seejärel lisada säravam lauvärv kogu üle silmalau ulatuses ning õrnalt hajutada koopajoonde. Selline silmajumestus rõhutab meie silmi ning kui valgus langeb silmadele, siis on näha imeilus sära laugudel. Kindlasti on need sellised nipid, mida saate ise järele proovida ning millega saab igaüks hakkama.

Proovige järele ning usume, et särate terve valentinipäeva vältel!