Bella Blender -“must have” toode Sinu meigikotis!

Bella Blender -“must have” toode Sinu meigikotis!
25.05.2017 Bellapierre

Suvi, puhkus ja ringreisid on kohe-kohe ukse taga. Selleks, et vähesemate asjadega ringi reisida ja olla kompaktsem on Bellablender vajalik toode Sinu meigikotis.

Miks just ikkagi Bella Blender, mitte mõni muu?

Bella Blender on kvaliteetne, korduvkasutatav meigisvamm.
Lateksivaba ehk lateks on suur allergeen, kuid Bella Blender on sobilik kõigile just tänu sellele, et temas ei ole lateksit. Blenderit niisutades selle suurus kahekordistub,samuti ei ima toodet endasse nii palju. Niisutatuna blender sulatab kõik kontuurid või toote näoga. Annab kerge ning täiuslikku katvuse.

Tilgakujulist blenderit on kerge kasutada. Teravama tipuga pääsete ka pisematesse ja kumeramatesse kohtadesse(nina ümbrus, silmaalused), ümarama poolega on kergem ja kiirem hajutada ülejäänud nägu.

Samuti hajutab blender ideaalselt erinevaid tooteid:

– Näokreemi

– HD Primerit

– BB kreemi

– Kreemijat kontuuri

– Jumestuspõhja

Kuidas täpselt Bella Blenderit kasutada ja puhastada?

Niisuta veega, see järel pigista liigne vesi blenderist välja, kas käte vahel või rättiku sisse. Kanna toode näole ja hakka õrnalt tupsutades seda näol hajutama. Ja nii saategi juba perfektse tulemuse terveks päevaks!

Puhastage Bella Blender vee ning õrnatoimelise seebiga( ideaalne nt beebi seep), peske seni kuni pigistades tuleb sealt ainult puhast vett välja, kuivatage üleliigsest veest ja jätke ta päikese kätte. Laske blenderil täiesti ära kuivada, enne kui uuesti kasutate. Kindlasti mitte kasutada pinslite puhastusvahendit või desinfitseerijat.