Buduaari Žürii Lemmik Bellapierre Lauvärvipalett “XII Eyeshadow Palettes”

Buduaari Žürii Lemmik Bellapierre Lauvärvipalett “XII Eyeshadow Palettes”
30.05.2017 Bellapierre

Juba kuuendat aastat valis Buduaar Eesti populaarsemaid ilutooteid.

Võitjad selgusid nii rahva häälte kokkulugemisel kui žürii poolt läbiviidud testimiste alusel.

Buduaari Lemmiku žürii koosseisus olid Getter Jaani, Merle Palmiste, Katrin Sangla, Katrin Rasmann, Marge Tava ja Liisa Tupits, kes valisid enda lemmikud. Žürii lemmikud avalikustati Buduaari Lemmik 2017 Pink & Gold Galal 25. mail Estonia Talveaias.

Hääletusel olid nii mitmedki Bellapierre tooted, mis rahvahääletusel jäid vähemalt top 5 sekka.Erilist tähelepanu pälvis seekord lauvärvipalett “XII Eyeshadow Palette – Go Natural”, mis sai žurii poolt parimaks lauvärvipalettiks.

Bellapierre lauvärvipalett “XII Eyeshadow Palette” on võrratu toode nii professionaalidele kui ka lihtsalt meigihuvilistele!

Miks just Bellapierre lauvärvipalett?

“XII Eyeshadow Palette” on parabeenide, kuntsilike lõhna- ja värvainete vaba, sobilik ka kõige tundlikumatele silmadele!12 erinevat lauvärvi nii sädelevates, kui ka mattides toonides. Toonide lai valik annab piiramatult võimalusi saavutamaks erinevaid silmameike. Saab kasutada igapäevaselt naturaalses päevameigis kui ka erinevatele sündmustele minnes õhtumeiki tehes!

Lauvärvid on väga pigmentsed. Pealekandmiseks on kaasas meigipintsel.”XII Eyeshadow Palette” valikus on kaks erinevate toonidega paletti. Go Natural – soojemates toonides; Go Smoky – külmemates toonides.

Kerge kasutada, ei pea olema professionaal, et luua endale võrratu silmameik!

Veel kauakestvamaks ja intensiivsemaks tulemuseks kasutage enne lauvärvide peale kandmist Bellapierre make-up base’i. Igapäevaseks kasutamiseks ideaalsed. Kerge ja õrna silmameigi tegemiseks kanna heledat, õrnalt sädelevat tooni silmasisenurkadesse kuni silmaiirise välisääreni. Silmavälisnurka anna õrnalt tumedamat tooni, et anda õrn sügavus ja vari. Hajuta kaks tooni omavahel kokku ning oledki juba valmis minemiseks!