Ilu Sõnum 2017 KEVAD

Ilu Sõnum 2017 KEVAD
18.05.2017 Bellapierre

Järjekordne Ilu sõnum on selleks korraks läbi saanud- Bellapierre’i meeskond tänab teid kõiki, kes messi külastasid, kes astusid meie stendist läbi ning kes aitasid seda suurepärast iluüritust korraldada!

Seekordne kevadmess oli üllatavalt aktiivne, elav ning meil on suurim rõõm, et Bellapierre’iga liitus palju uusi kliente, kes lisaks võrratute mineraalsete toodete soetamisele, osalevad ka meie auhinnamängus!

Olime kohal suurepäraste pakkumistega ning messikülastajad said näha ning osta meie uudistootet esimest korda! Meil oli suur rõõm esitleda kontuurimiseks ning BB-kreemi pealekandmiseks võrratut BellaBlenderit! Samuti said kõik külastajad osa meie messipakkumistest ning eriliselt emadepäevale mõeldud allahindlustest!

Messiseltskond oli kirev, nagu olid värvikad ka esindatud brändid- igaüks leidis endale midagi ning kindlasti kõik on juba uue messi ootusärvevuses!

Kes messi kahjuks külastada ei saanud-

ootame teid Bellapierre’i esinduses  aadressil Odra 16, Tallinn E-R 10:00 – 17:00!

Lisaks toimuvad Bellapierre’i esinduses koolitused nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Helistage meile 555 00 495 või saatke e-mail [email protected] ning räägime/kirjutame teile kõigist koolitustest lähemalt ning leiame just teile sobiva!

Täname veelkord korraldajaid, messikülastajaid ning jääme ootama sügismessi!

Teie Bellapierre