Iluguru: lummav sügis – imepärane aastaaeg

Iluguru: lummav sügis – imepärane aastaaeg
11.10.2016 Aleksadr (test tellimus) gfdgfdgfd

Müstilisel kombel soovime just nüüd olla veelgi ilusamad kui kevadel või isegi suvel!

Ehk võib põhjust otsida sellest, et sügise algusega keerame oma elus n-ö uue lehekülje ning alustame justkui värsket peatükki. Ühtäkki muutub meie argipäevarutiin, algab tegevusterohke poolaasta, pea on täis ambitsioonikaid ideid, mis ootavad veel vaid täideviimist. Samuti, mis seal salata, leiavad sügise tulekuga sageli oma salapärase alguse ka peadpööritavad armuromaanid.

Sügis ei ole vaid pidevas muutumises olev ilmastik – see on midagi enamat.

Naistele tähendab sügistalvise hooaja saabumine paratamatult lugematute uute nahahooldustoodete avastamist ning endale sobivaimate otsimist. Kargemate ilmadega muutuvad jumestuses kasutatavad toonid külmemaks ning toodete tekstuurid üha tihedamaks. Loobuda tuleb juba tuttavatest suvistest värvidest, välja vahetamist ootavad puudrid, suvehakul avastatud huulepulk, silmapliiats, päikesekarva põseruuž ning veel paljugi muud. Kõik see kokku moodustab kopsaka summa, mis ei jäta kindlasti külmaks kellegi rahakotti.

Kauaotsitud lahendus – Bellápierre.

Bellápierre’i 100% mineraalset kosmeetikat soetades oled mitmekülgsete ning ökonoomsete nahatervendajate võrra rikkam. Pole oluline, millise toote brändi sortimendist välja valid, saad seda igal juhul väga multifunktsionaalselt kasutada. Kõlab uskumatult, kuid ostes näiteks Bellápierre’i põsepuna, saad seda kasutada nii huulepulga, lauvärvi, laineri kui ka värvust andva pigmendina. Lisa kasvõi törtsuke toodet läbipaistva küünelaki sisse ja saad jumestusega ideaalselt kokku sobiva lakitooni.

Bellápierre’i tooteid kasutades hoolitsed oma naha eest, jäädes seejuures alati trendikaks ja mitmekülgseks.

allikas: “Iluguru”