Kevad on kätte jõudnud!

Kevad on kätte jõudnud!
31.03.2017 Bellapierre

Loo ise oma kevadine Look!

Kevad on kätte jõudnud ja taas on aeg kasutusele võtta rohkem värve ja panna end särama nagu õide puhkemas lilleke. Bellapierre pakub teile imelisi pigmente, millega saate luua endale just täpselt sellise välimuse nagu ise soovite.

Pigmendid on väga multifuntsionaalsed, neid saad kasutada nii silmameigis, huultel, küüntel – täpselt nii nagu Sinu enda fantaasia seda lubab. Samuti on nad väga ökonoomsed ehk ühte pisikest pigmenti saad kasutada aastaid, täpselt seni kuni nad otsa saavad. Kindlasti ei pea muretsema sellepärast, et tooted kaotaksid oma värvi või kasutuskõlblikuse, sest pigmentidel pole aegumiskuupäeva. Kuidas see võimalik on? Bellapierre tooted on 100% mineraalid ega sisalda endas talki, parabeene, vismutit. See kõik tähendab, et Bellapierre tooted sobivad igale nahatüübile ning ka allergikutele.

Lisaks pigmentidele on ka kõik teised meie tooted ainult mineraalidest ja seetõttu, väga head nahahooldajad. Samuti kõik tooted kaitsevad teid ka juba suurema UV-kiirguse eest ehk sisaldavad endas SPF-15 päikesekaitset, mis on just parim valik hoidmaks oma nahka algaval hooajal.

Meie esindus asub Odra 16 Tallinn, kuid meid leiad ka  Tallinna ja Tartu kaubamaja ilumaailmast.

Ootame Sind tasuta kontsultantsiooni, kus aitame Sul leida just Sinu jaoks õiged tooted ning toonid.

Sinu Bellapierre