UUS TREND! Matt huulepulk!

UUS TREND! Matt huulepulk!
27.04.2017 Bellapierre

Kõik meist soovivad endale osta tooteid, mis ainult ei rõhuta meie ilu, ega kahjusta meie tervist. Enamik meist kindlasti ei mõtle sellele, kui palju me huulepulka me ära “sööme” ehk süües, juues või huuli kokkusurudes me oma kehasse laseme ilma, et seda märkaksime- ja elu jooksul on “sööme” ära lausa mitmed kilod huulepulka!

Tänapäeval on laias valikus erinevaid huulepulki. Aga kas oled kursis, mis koostisosad on huulepulkades, mida kasutad?
 
Näiteks ohtlikumad koostisained, mida paljudest huulepulkadest võid leida on elavhõbe, parabeenid, värvained, mineraalõlid, karmiin ja teised. Nad võivad põhjustada allergiaid, seedehäireid või isegi vähki.
 
Nüüd on võimalus valida huulepulk, mis on kõikide nende ohtlike ainete vaba – Kiss Proof huulepulk. Ülimalt vastupidav huulepulk on saanud ka auhinna “Parim looduslik toode Euroopas 2017. aastal”.
 
Miks just valida Kiss Proof huulepulk?
 
Täiuslik katvus
Kauapüsiv, ei pea päeva jooksul parandama.
Lõpptulemus on matt
Ei kuivata huuli
Ei sisalda parabeene ja muid kahjulikke aineid
Jätab puhta ja selge huulekontuuri
Mugav kasutada
Valikus palju erinevaid toone
 
Üks suuremaid eeliseid on veel mitmekülgsus. Kiss Proof Lip Cream on võrratu toode päeva- kui ka õhtumeigiks, samuti suurepärane kasutada fotosessioonidel, pulmadel ja muudel tähtpäevadel.
 
Matt huulepulk kipub rõhutama mõningaid puudusi huultel, ehk on oluline need enne meigi tegemist üle vaadata, et tagada hilisemalt parem ja ühtlasem tulemus. Suurepärane lahendus on näiteks käia huuled õrnalt üle pehme harjakesega, mis eemaldab siis tükki jäänud kuiva naha huultelt. Et saada eriti laitmatu ja värske tulemus Kiss Proof Lip Creami kasutades soovitame ka meigi algul anda huultele niisutus meie huulepalsamiga, mis sisaldab endas vitamiin E-d. Täpselt enne kui hakkate peale kandma matti huulepulka, eemaldage vatipadjaga üleliigne palsami kiht ja lõpuks kanda peale imeline Kiss Proof huulepulk.
 
Kõigepealt kandke õrn kiht huulepulka kontuurjoontele ja siis katta kogu huulepind ütlaselt. Kindlasti mitte huuli kokku hõõruda, sest huulepulga matt tekstuur võib muidu jääda ebaühtalseks. Pärast Kiss Proofi peale kandmist, tuleks oodata minut või kaks, et ta huulde imenduks ja kinnituks.
 
Vastupidava huulepulga eemaldamiseks kasutage meigieemaldajat, kandke vatipadjale ja laske huultel natuke enne seista, u 10-15 sekundit, ja aeglaselt ning hellalt vatipadjake eemaldada. Nii ei kahjusta te huule õrna nahka ja saate hõlpsasti eemaldatud ka mati huulepulga.
 
Tuli tahtmine proovida imelist matti huulepulka?
 
Praegu võid leida imelisi eripakkumisi neile meie e-poest ja ka Bellapierre esindusest, Odra 16 Tallinn.