Probleemne nahk on minevik!

Probleemne nahk on minevik!
17.04.2017 Bellapierre

Päev pikeneb, päike paitab üha rohkem meie peakest, loodus tärkab. Kõik tundub ilus ja lilleline, kuid mitmetel kaasneb hoopis sellega mõni allergiline reaktsioon või tekivad nahal pigmentatsioonid või muutliku kliima tõttu lööb taas akne rohkem välja.

  • Rääkides natuke pikemalt kõigepealt probleemidest, siis akne ehk vistrikud on levinud nahahaigus, mille all kannatavad pea kõik teismelised. Akne on küll mööduv nähtus ja enamus teismelisi saavad sellest mõne aastaga jagu, kuid raskematel juhtudel võivad tekkida nahaarmid. Raske on katta ja saada loomulik tulemus. Nahk ei kannata meiki ja näonaha olukord üha halveneb.
  • Teine enamlevinud probleem on pigmentatsioon. Pigmentatsioonil on mitmeid eripõhjuseid, kuid enamjaolt on need tekitatud päikeselt. Tihti öeldakse tedretähniliste laste kohta „päikeselapsed“. Paljudel juhtudel näitab see, et päike on kahjustanud meie nahka. Neid on keeruline peita ja saada ühtlane näonahk.

Bellapierrel on lahendus, kuidas hoida ja parandada oma näonahka. Hoida teda ja saada paremaks kui see varem oli.  Kuidas nii?

o    Meie tooted on 100% mineraalid ja on dermatoloogiliselt testitud, et meie tooted hooldavad ja kaitsevad nahka.

o    Meie tooted ei sisalda talki, parabeene jms ehk nad ei ummista poore ja lasevad nahal hingata. (Eriti oluline akne puhul)

o    Samuti on mineraalides looduslik päikesekaitse ehk tooted sisaldavad endas päikesekaitsefaktorit  SPF15. (Väga oluline pigmentatsioonide puhul)

o    Bellapierre tooted on ka veekindlad, nii et suvel randa minnes, ei pea laskma päikesel siiski Su nahka kahjustada.

Lisaks kõigele on meie tooted hea katvusega ja kauapüsivad. Igapäevaselt kandes jätavad loomuliku värske jume ja ei väsita nahka päeva jooksul.  Bellapierre’il on laias valikus tooteid alustades näonaha hooldusest, BB-kreemidest, jumestuspõhjadest lõpetades erinevate pigmentide ja komplektide ja pintslitega. Meie käest võite saada terve meigikoti sisu.

Kui Sul pole veel ühtegi Bellapierre’i toodet, soovitame lugeda artiklit „Get Started Kit“ kohta.   Saate veel rohkem teada, meist ja samuti, mida kindlasti alustajal vaja läheks. Kui on juba mõned tooted olemas tasub ikka uurida, edasi meie pigmentide kohta või uurida meie nahahooldus sarja „Precious“

Kindlasti ootame Teid Bellapierre’i esindusse, Odra 16 Tallinn, kust saate soovi korral tasuta konsultatsiooni. Samuti võite külastada meid Tallinna ja Tartu kaubamaja ilumaailmas, kus on ka olemas meie konsultantid, kes alati rõõmuga aitavad.